REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wielkie kłamstewka wracają. Meryl Streep wystąpi w nowym sezonie serialu

Nie dość, że Wielkie kłamstewka doczekają się kontynuacji, to do obsady dołącza kolejna osoba. W drugim sezonie serialu zobaczymy Meryl Streep. Zapowiada się prawdziwa aktorska uczta.

25.01.2018
9:57
Meryl Streep w serialu Wielkie kłamstewka
REKLAMA
REKLAMA

Jeszcze kilka miesięcy temu mogło się wydawać, że nie zobaczymy kolejnego sezonu miniserialu HBO. Prezes stacji uzależniał drugą serię Wielkich kłamstewek od dyspozycji Liane Moriarty, autorki książki, na podstawie której powstała produkcja. Poza tym całość wydawała się zamkniętą historią i wznowienie niektórych wątków mogłoby tylko zaszkodzić antologii.

Teraz już wiemy, że kierownictwo firmy zmieniło punkt widzenia. Serial okazał się wielkim sukcesem, zdobywając osiem nagród Emmy i cztery Złote Globy. Drugi sezon Wielkich kłamstewek jest już potwierdzony. Co więcej, wiemy także, kto w nim wystąpi.

HBO zaangażowało do produkcji Meryl Streep.

Legendarna aktorka ma zagrać Mary Louise Wright, matkę znanego z poprzedniej serii Perry’ego. Kobieta przybywa do Monterey, by zająć się swoimi wnukami i dojść prawdy na temat śmierci syna. Oznacza to więc jej konfrontację z Celeste, Madeline i Jane, które za wszelką cenę będą starały się ukryć swój wkład w zbrodnię.

Wielkie kłamstewka sezon 2 class="wp-image-128359"

Miniseriale to dla Meryl nie pierwszyzna. Aktorka ma na koncie statuetki Emmy za limitowane produkcje Holocaust (1978) i Anioły w Ameryce (2004). Ostatni raz Meryl pojawiła się na małym ekranie w 2012 roku, kiedy gościnnie zagrała w dwóch odcinkach serialu Terapia w sieci.

Oprócz Streep w Wielkich kłamstewkach zobaczymy dwie inne laureatki Oscara, które znamy już z pierwszego sezonu – Reese Witherspoon i Nicole Kidman jako odpowiednio Celeste i Madeline. Na ekran powrócą także inne znajome twarze, takie jak Laura Dern czy Shailene Woodley. Autorem scenariusza wszystkich siedmiu odcinków znów będzie David E. Kelley. Znacząca zmiana nastąpi na stanowisku reżysera; Jean-Marca Vallee zastąpi Andrea Arnold.

REKLAMA

Druga seria także będzie się składać z siedmiu odcinków.

Nie podano jeszcze daty premiery Wielkich kłamstewek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA