REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Filmu jeszcze nie ma, ale twórcy wierzą, że będzie hitem. Szykują całe uniwersum

Jeśli lubicie filmowo-serialowe uniwersa, mam dla was dobrą wiadomość. Już w przyszłym tygodniu będziemy świadkami narodzin kolejnego. Twórcy nadchodzącej produkcji są bowiem pewni swego i szykują nie tylko jej kontynuację, ale również spin-off.

27.07.2023
8:35
wojownicze żółwie ninja film animacja
REKLAMA

Minęło już sporo lat od naszego poprzedniego spotkania z Wojowniczymi Żółwiami Ninja, bo ostatni film z ich udziałem pojawił się w 2016 roku. Już jednak w przyszłym tygodniu dostaniemy zupełnie nową adaptację popularnej serii komiksowej. Tym razem zobaczymy, jak to wszystko się zaczęło, gdyż "Zmutowany chaos" opowiada o dobrze nam znanych bohaterach, którzy po latach treningów i ukrywania się przed ludźmi, postanawiają wyjść z kanałów i podbić serca nowojorczyków. Nie będzie to łatwe, ale z pewnością zabawne.

Od strony producenckiej za "Wojownicze Żółwie Ninja" zmutowany chaos odpowiadają Seth Rogen, Evan Goldberg i James Weaver, a za sterami filmu stanął Jeff Rowe. Paramount i Nickelodeon zgodnie uważają, że twórcy przygotowali im prawdziwy hit, dlatego kują żelazo, póki gorące. Już zamówili bowiem kontynuację i serialowy spin-off.

Czytaj także: Historie, które pokochały nie tylko dzieci. Wybieramy top 10 filmów animowanych

REKLAMA

Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos - nadchodzi nowe uniwersum

Wojownicze Żółwie Ninja zadebiutowały na kartach komiksu w 1984 roku. Bardzo szybko doczekały się merchandisingu, serialu animowanego i gier video ze swoim udziałem. Potem przyszedł czas na filmy pełnometrażowe i dalsze eksploatowanie popularności bohaterów. Dlatego właśnie dla szefa Paramountu i Nickelodeona Briana Robbinsa zreebotowanie franczyzy stało się priorytetem. Jak twierdzi w rozmowie z Variety:

Niemal 40 lat temu Wojownicze Żółwie Ninja pojawiły się w naszym świecie i od tamtej pory bawią kolejne pokolenia fanów, a ich popularność tylko rośnie. Jesteśmy podekscytowani, że możemy kontynuować ich spuściznę w partnerstwie z Sethem Rogenem i Evanem Goldbergiem z Point Grey oraz Jeffem Rowe, którzy ze swoim humorem i stylem opowiadania rzucają świeże spojrzenie na franczyzę dla publiczności na całym świecie, poprzez wszystkie platformy.

REKLAMA
Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos - premiera

Szykowany dla Paramount+ spin-off "Tales of The Teenage Mutant Ninja Turtles" ma być "pomostem" między pierwszym a drugim filmem. Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły, głównych bohaterów - Raphaela, Leonardo, Donatello i Michelangelo - czeka największe wyzwanie w życiu, bo zostaną od siebie oddzieleni. Każdy będzie musiał stawić czoła nowym zagrożeniom i łączyć siły ze starymi sojusznikami, aby odkryć, kim jest, gdy nie ma obok jego braci. Serial nie ma jeszcze daty premiery, ale w przygotowaniu są już dwa sezony produkcji.

Premiera filmu "Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos" już w przyszły piątek, 4 sierpnia w kinach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA