REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć "Women Talking"? Oscarowy film już dostępny w VOD

Film "Women Talking", gdzie Claire Foy z "The Crown" pokazała się w zupełnie nowej odsłonie, został ostatecznie ukoronowany Oscarem, a po ponad roku od premiery produkcja w końcu zadebiutowała w VOD. Sprawdzamy, gdzie ją obejrzeć.

16.08.2023
20:33
women talking gdzie obejrzeć
REKLAMA

Zarówno za reżyserię, jak i scenariusz do filmu "Women Talking", odpowiedzialna jest Sarah Polley. Praca twórczyni została doceniona podczas tegorocznych Oscarów - reżyserka zdobyła upragnioną nagrodę w kategorii najlepszy scenariusz adaptowany. Film, oparty o powieść Miriam Toews z 2018 roku o tym samym tytule, niesie za sobą przesłanie, że kobiety chcą lepszego świata, a nie litości i zemsty. Niemal pół roku od prestiżowej imprezy filmowej, produkcja pojawiła się w serwisie VOD, co oznacza, że w końcu można obejrzeć oscarowe dzieło w domowym zaciszu.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć "Women Talking"? Film dostępny jest w Prime Video

"Women Talking" opowiada historię grupy kobiet, które należą do odizolowanej wspólnoty religijnej. Bohaterki, choć nie zgadzają się z wieloma zasadniczymi kwestiami, próbują wspólnie ustalić, w jaki sposób zbudować lepszy świat nie tylko dla siebie, ale i swoich dzieci. Żony i matki, które w przeszłości doświadczyły przemocy, będą musiały połączyć swoje siły, aby pójść naprzód i ustalić kolejne kroki, jakie będą musiały poczynić w celu zbudowania nowej przyszłości.

W roli Salome Friesen wystąpiła Claire Foy, młoda królowa Elżbieta w "The Crown". W Onę Friesen wcieliła się znana z filmu "Dziewczyna z tatuażem" Rooney Mara, natomiast Jessie Buckley, aktorka z filmu "Córka" i miniserialu "Czarnobyl", odegrała rolę Mariche Loewen. W pozostałych rolach Ben Whishaw, Judith Ivey i Frances McDormand.

Film "Women Talking" dostępny jest w serwisie Prime Video w ramach abonamentu.

REKLAMA
Zwiastun filmu "Women talking" (2022)

Film "Women talking" na ten moment nie jest dostępny w serwisach VOD, ale prawdopodobnie pojawi się niebawem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA