REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

Wszystkie role Matta Damona zagrane przez... Matta Damona w 8 minut

Matt Damon to dla mnie jeden z tych aktorów, który sprawia, że ocena filmu zawsze skacze o kilka oczek wyżej tylko dlatego, że... to właśnie Matt Damon w nim gra. Prawda jest też taka, że trafiają mu się naprawdę świetne role i grywa po prostu w dobrych produkcjach. Aktor wraz z komikiem Jamesem Cordenem w autorskim programie tego ostatniego postanowił odtworzyć swoje kreacje z najważniejszych filmów ze swoim udziałem.

01.10.2015
10:31
Wszystkie role Matta Damona zagrane przez... Matta Damona w 8 minut
REKLAMA
REKLAMA

Podczas ośmiu minut Damon i Corden wcielili się w postaci znane z produkcji, w których grał amerykański aktor. Całość jest przekomiczna, ale rozbawi głównie tych, którzy po pierwsze znają wykorzystane filmy, a po drugie są fanami Matta Damona. Wszystkie sceny bądź charakterystyczne motywy dzieł filmowych zostały przejaskrawione. W materiale zobaczymy między innymi odegrane fragmenty z serii o Jasonie Bournie, streszczenie najnowszego hitu z udziałem Damona, "Marsjanina", czy sceny z "Buntownika z wyboru" i "Hazardzistów".

REKLAMA

Nazabawniejszy fragment został jednak zostawiony na koniec. Jest nim odegranie najważniejszej sceny z filmu "Utalentowany pan Ripley", a także piosenki Tu vuo' fa' l'americano, którą w oryginalnie w produkcji śpiewał między innymi Matt Damon z Jude'em Law'em.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA