REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

Wszystkie teledyski z ostatniej płyty Beyoncé wylądowały na YouTube

I jest ich aż 17. Dotychczas artystka zgodziła się udostępnił jedynie cztery z nich za darmo, pozostałe były dostępne za drobną opłatą na iTunes. Od kilkunastu godzin ci, którym nie w głowie było z a nie płacić, mają sposobność zapoznać się ze wszystkimi teledyskami do utworów z krążka "Beyoncé". 

25.11.2014
9:49
Wszystkie teledyski z ostatniej płyty Beyoncé na YouTube
REKLAMA

"Beyoncé" to płyta wydana w grudniu 2013 roku, którą amerykańska wokalistka określiła mianem "albumu wizualnego", na której każdej piosence towarzyszy teledysk. Dziś, niemal rok po premierze, możemy obejrzeć je za darmo - dotąd jedynie cztery z nich - "Drunk In Love," "XO," "Pretty Hurts" oraz "Partition" - dostępne były na YouTube, za każdy pozostały należało zapłacić. Niewiele, bo nieco ponad dolara za jeden, ale gdyby chcieć zobaczyć każdy, zrobiłaby się z tego już całkiem konkretna sumka.

REKLAMA

"Beyoncé" to piąta solowa płyta w dorobku artystki, nagrywana w latach 2011-2013. Wśród gości, na krążku można usłyszeć Jaza Z, Drake'a i Franka Oceana i Chimamandę Ngozi Adichie. Klipy do "wizualnego albumu" Beyoncé kręcone były w różnych miejscach na świecie, między innymi w Houston, Nowym Jorku, Paryżu, Sydney i Rio de Janeiro. Naszą recenzję znajdziecie tutaj, a wszystkie teledyski na na kanale wokalistyki.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA