REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jean Grey osiąga pełnię kosmicznej mocy w nowym zwiastunie do „X-Men: Mroczna Phoenix”

W czerwcu do kin wejdzie długo wyczekiwany film „X-Men: Mroczna Phoenix”. Nowy zwiastun pokazuje nam pełnię moc Jean Grey oraz śmierć jednej z kluczowych postaci.

28.02.2019
9:30
x-men mroczna phoenix
REKLAMA
REKLAMA

Na film „X-Men: Mroczna Phoenix” fani musieli czekać nadspodziewanie długo. Produkcja napotkała na swojej drodze do kin kilka kłopotów. Jednak największym z nich były prawdopodobnie dokrętki, które trwały jeszcze w drugiej połowie zeszłego roku. Niemniej dostaliśmy właśnie od twórców świeży zwiastun. A w nim możemy zobaczyć całą masę nowego materiału oraz skalę zagrożenia, z jakim tym razem przyjdzie walczyć X-Menom.

Jean Grey w nowym zwiastunie „X-Men: Mroczna Phoenix” pokazano w pełnej krasie kosmicznej mocy.Sequel do „X-Men: Apocalypse” skupia się wokół wydarzeń, które fani mogą znać z serii komiksów „The Dark Phoenix Saga”. Centralną postacią nadchodzącego filmu jest Jean Grey (Sophie Turner). Mutantka podczas misji ratunkowej w kosmosie napotyka tajemniczą, kosmiczną siłę. W wyniku spotkania niemal ginie.

Jean po powrocie na Ziemię jest odmieniona. Okazuje się, że siła, która niemal zabiła ją w kosmosie, znalazła sobie w jej organizmie nowy dom, czyniąc mutantkę niewyobrażalnie silną, ale jednocześnie bardzo mało stabilną. Jean próbując zrozumieć i poskromić nowe moce, jednak te w końcu wymykają się spod jej kontroli, doprowadzając do serii nieszczęśliwych wypadków. Te z kolei zagrażają innym mutantom, a także całej planecie.

Reżyser „X-Men: Mroczna Phoenix” niedługo po opublikowaniu zwiastuna zdradził jeden z większych sekretów.

W zapowiedzi ponownie mieliśmy okazję zobaczyć scenę pogrzebu. Materiał pokazany bezpośrednio przed nią zdawał się sugerować, że Jean uśmierciła Mystique (Jennifer Lawrence), gdy ta próbowała pomóc zmagającej się z nowymi mocami mutantce. Simon Kinberg, reżyser filmu, w wywiadzie dla Entertainment Weekly potwierdził, że takie wydarzenie faktycznie zobaczymy na ekranach kin w czerwcu.

Potwierdzenie przypuszczeń fanów przez reżysera przed premierą obrazu to dość dziwny ruch. Jednak warto pamiętać, że to nie jedyna zagadka, której rozwiązanie czeka nas w czerwcu. W zwiastunie widzimy bowiem tajemniczą, blondwłosą postać, graną przez Jessicę Chastain. Ta bohaterka zdaje się prowadzić Jean w głąb najmroczniejszej wersji samej siebie, nastawiając ją przeciwko wszystkim mutantom.

REKLAMA

W filmie oprócz wymienionych aktorek zobaczymy także między innymi Jamesa McAvoya, Michaela Fassbendera, Nicholasa Houlta, Tye'a Sheridana, Alexandrę Shipp, Kodiego Smit-McPhee i Evana Petersa.

Światowa premiera „X-Men: Mroczna Phoenix” jest zaplanowana na 7 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA