REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Y z Magic of Y czaruje z Rahimem

Magic of Y to nazwa kanału jednego z najciekawszych polskich youtuberów. Y, bo tak mówi o sobie prowadzący kanału, robi różne sztuczki i zachwyca wszystkich swoją magią. Na YouTube możecie znaleźć kilkadziesiąt filmów z jego udziałem, które dosłownie otwierają buzię i oczy. Jak on to robi? Cóż, tego nigdy się nie dowiemy.

19.06.2015
17:17
Y z Magic of Y czaruje z Rahimem
REKLAMA
REKLAMA

Ale nie chodzi chyba o to, by poznać sekrety Y. Wtedy wszystkie jego popisowe numery przestałyby robić tak duże wrażenie. A tych ma naprawdę wiele - potrafi wyczarować kawę, czytać w myślach, sprawiać, że znikają przedmioty. O kanale Magic of Y (Magia Y) pisaliśmy jakiś czas temu, przybliżając działalność jego twórcy. Aby dowiedzieć się więcej, możecie kliknąć tutaj.

Ostatnio na swoim kanale Y opublikował wideo, w których spotkamy Rahima, rapera z Pokahontaz. Ten jest pomocnikiem youtubera-magika. Rahim czyta myśli, odgadując (dodajmy, bezbłędnie) to, jakie karty zostały wybrane z talii, a także pomaga w przeprowadzeniu innej karcianej sztuczki.

REKLAMA

Zarówno jeden jak i drugi pokaz robią wrażenie. Przechodnie, którzy pojawili się w programie, również wydają się zaskoczeni (czasem trudno osądzić, czy bardziej sztuczką, czy obecnością Rahima). Ciekawe kogo następnym razem zobaczymy w roli współtowarzysza Y. Cóż, niewątpliwe, że spodziewać się możemy największych gwiazd. W końcu kto, jak nie Y, będzie potrafił ich zaczarować?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA