REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Reżyser "Czarnej Pantery" zreebotuje "Z archiwum X"? Miałby zadbać o różnorodność rasową

"Z archiwum X" może doczekać się rebootu. Twórca serialu zdradził bowiem, że rozmawiał na ten temat z reżyserem m.in. "Czarnej Pantery". Ryan Coogler miałby zadbać o różnorodność rasową obsady w nadchodzącym projekcie. "To robota skrojona pod niego".

29.03.2023
8:42
z archiwum x reboot czarna pantera
REKLAMA

"Z archiwum X" powróci po raz kolejny? Ostatni raz sprawdzaliśmy co słychać u agentów Foxa Muldera i Dany Scully jakieś pięć lat temu, kiedy końca dobiegł 11 sezon serialu. W 2020 roku pojawiły się natomiast informacje o "Z archiwum X: Albuquerque" - animowanym spin-offie, który miał skupiać się na innych bohaterach pracujących w tytułowej jednostce FBI zajmującej się zjawiskami paranormalnymi. O projekcie szybko jednak zrobiło się cicho.

Teraz twórca "Z archiwum X" zrzucił prawdziwą bombę dla fanów serialu. Chris Carter zdradził bowiem, że możemy dostać zupełnie nowy projekt z uniwersum Muldera i Scully. Miałby się nim zająć reżyser, który ostatnio powiązany jest z Marvelem - stanął za kamerą dwóch części "Czarnej Pantery".

Czytaj także:

REKLAMA

Z archiwum X - co wiemy o nowym serialu?

W programie "On The Coast With Gloria Macarenko" Chris Carter zapewnia, że reżyser ma wprowadzić "Z archiwum X" na nowe terytoria:

Rozmawiałem z młodym człowiekiem Ryanem Cooglerem, który ma odświeżyć "Z archiwum X" z różnorodną obsadą. To robota skrojona pod niego, omówiliśmy już mnóstwo rzeczy.

Z archiwum X
REKLAMA

Na ten moment to wszystko, co wiemy o ewentualnym nowym projekcie ze świata "Z archiwum X". Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne informacje. Słowa Chrisa Cartera brzmią jednak obiecująco. Z "Creedem" i "Czarną panterą" na koncie Ryan Coogler jest bowiem jednym z najgorętszych nazwisk Hollywood.

Chociaż na informację o różnorodnej rasowo obsadzie, część fanów na pewno będzie kręcić nosem, weźmy pod uwagę, że z dotychczasowymi gwiazdami "Z archiwum X" spędziliśmy już jakieś 30 lat. Jak czytamy na GiantFreakinRobot, nie dość, że Ryan Coogler ciężko zapracował sobie na kredyt zaufania, to jeszcze reboot z młodszymi aktorami i aktorami jest dobrym kierunkiem rozwoju franczyzy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA