REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Ratownik stracił pracę, bo zagrał w filmie „Z Dupy”. „Ten kraj coraz bardziej mnie zadziwia"

„Ten kraj coraz bardziej mnie zadziwia — w życiu bym nie pomyślał, że kogoś można wypie**olić z pracy przez to, że sobie żartuje w filmie humorystycznym” — napisał na Facebooku Maciej Dąbrowski, autor popularnego na YouTube kanału „Z Dupy”.

01.10.2020
19:35
z dupy maciej dabrowski michal rynski ratownik medyczny youtube
REKLAMA
REKLAMA

Maciej Dąbrowski znany z youtube'owego kanału „Z Dupy” poinformował dziś o przykrym incydencie. Okazało się, że mężczyzna, który wystąpił w jednym z filmików vlogera, został z tego powodu zwolniony z pracy. Chodzi o Michała Ryńskiego, ratownika medycznego, który zagrał w materiale o Gorzowie.

Łeło-łeło: karetka? Proszę przyjechać na YouTube'a

To jest Michał. Michał zagrał u mnie w filmie o Gorzowie. Michał jest ratownikiem medycznym. To znaczy — był do wczoraj. Wczoraj dostał od swojego szefa wypowiedzenie, za to, że zagrał w moim filmie.
— poinformował dziś na Facebooku Dąbrowski.

Jak relacjonuje youtuber, mężczyzna miał usłyszeć od swojego szefa, że „zrobił z siebie błazna i jak czuje przypływy aktorstwa, to powinien się w cyrku zatrudnić":

REKLAMA

Szanuję bardzo pracę Michała i chciałbym, żeby tego typu ratownik przyjechał po mnie, kiedy kolejny raz się wypie*dolę na hulajnodze. Ktoś jednak ma wyjebane na ten szacunek i pracę Michała i woli popatrzeć na świat zerojedynkowo.

— nie kryje oburzenia youtuber.

Ten kraj coraz bardziej mnie zadziwia - w życiu bym nie pomyślał, że kogoś można wypierdolić z pracy przez to, że sobie żartuje w filmie humorystycznym. Filmie, który realnie ukazuje problemy danego miasta. W śmieszny, bo w śmieszny sposób, ale prawdziwe problemy.

— pisze vloger.

Cały wpis przeczytacie tutaj:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA