REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Na Florydzie odnaleziono zwłoki. To prawdopodobnie ciało chłopaka Gabby Petito

Trwają poszukiwania zaginionego chłopaka Gabby Petito, Briana Laundriego. Na przeczesywanym przez służby terenie znaleziono ludzkie szczątki.

21.10.2021
8:53
gabby petito brian laundrie znaleziono zwłoki
REKLAMA

Przyczyną śmierci 22-letniej amerykańskiej blogerki, Gabby Petito, okazało się uduszenie. Jej ciało odnaleziono 19 września na terenie kempingu po wschodniej stronie Parku Narodowego Grand Teton. Z zabójstwem wiąże się jej chłopaka, Briana Laundriego. Od pewnego czasu amerykańskie służby poszukiwały 23-latka, który wcześniej odmówił udzielenia informacji na temat dziewczyny, skontaktował się ze swoim prawnikiem i zniknął. Wiadomo tylko, że wyruszył do położonego obok rezerwatu na Florydzie.

REKLAMA

Zabójstwo Gabby Petito może być bliskie wyjaśnienia

Teraz w parku na Florydzie odnaleziono zwłoki młodego mężczyzny, które z dużym prawdopodobieństwem - jak podaje FBI - należą do podejrzanego. Prawnik rodziny Laundrie poinformował CNN, że póki co oczekują na wyniki kryminalistyczne, by z całą pewnością zweryfikować tożsamość denata.

REKLAMA

Ciało odnaleziono w pobliżu mostu łączącego park Myakkahatchee Creek z rezerwatem Carlton; obok niego leżał plecak i laptop, niedaleko odnaleziono ubrania. Prawnik dodał, że organy ścigania były już informowane o konieczności poszukiwań w tym właśnie obszarze, gdzie najpewniej przebywał Brian.

Gabby Petito wyruszyła ze swoim chłopakiem, Brianem, w podróż z Florydy na zachód w lipcu. Para podróżowała furgonetką, zamierzając odwiedzić parki narodowe w tej części USA. Blogerka regularnie publikowała w swoich social mediach materiały z wyprawy, aż do 25 sierpnia. Całą sprawę szerzej omawialiśmy niedawno.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA