REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Za jednym zamachem możesz pomóc potrzebującym i zagrać w filmie Leonarda DiCaprio

Pomaganie innym chyba nigdy nie było takie cool. Otóż Leonardo DiCaprio oraz Robert De Niro oferują fanom możliwość zagrania niedużej roli u ich boku w filmie Martina Scorsese „Killers of the Flower Moon”.

16.04.2020
16:09
leonardo dicaprio robert de niro martin scorsese
REKLAMA
REKLAMA

Każdy kto wspomoże akcję All In Challenge będzie miał szansę zagrania u boku legend kina. To niepowtarzalna okazja i naprawdę świetnie przemyślana akcja. Niby do pomocy innym na dobrą sprawę zachęty nie potrzeba, ale takowa czasami nie zaszkodzi. Tym bardziej, jeśli wiąże się to przy okazji ze spełnieniem pewnie jednego z bardziej abstrakcyjnych marzeń niejednego kinomana. Ba, ja sam spróbuję szczęścia.

Od kiedy tylko fascynuję się kinem zawsze chciałem choćby porozmawiać przez chwilę ze Scorsese, a tu trafia się możliwość zagrania u niego w filmie! Nawet jeśli miałoby to trwać kilka sekund (a pewnie tak będzie), to potem już na zawsze zapisałbym się w historii kina jako osoba, która wystąpiła w jego produkcji. A w sytuacji, gdy w „pakiecie” dostajemy jeszcze De Niro i DiCaprio, to właściwie nie ma się nad czym zastanawiać. Tym bardziej, że pieniądze zabrane podczas akcji zostaną wydane na zakup pożywienia dla osób starszych, dzieci i pracowników służby zdrowia walczących z epidemią koronawirusa.

Szczęśliwiec, który zostanie wybrany, będzie mógł także osobiście spotkać się z aktorami i dostanie zaproszenie na światową premierę filmu.

REKLAMA

A dzieło, o którym mowa, to oczywiście „Killers of the Flower Moon”, w którym po raz pierwszy od lat ponownie spotkają się u boku Robert De Niro i Leonardo DiCaprio.

Będzie to też pierwszy raz, gdy ta dwójka aktorów zagra razem w filmie Martina Scorsese. Planowany budżet tego filmu, moim zdaniem zdecydowanie za duży, to aż 200 mln dol.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA