REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

TVN7 z pierwszym autorskim serialem. Zakochani po uszy trafią do ramówki w 2019 roku

Na antenę TVN7 i do serwisu Player.pl trafi autorski serial obyczajowy Zakochani po uszy. Będzie on emitowany codziennie od początku 2019 roku. Czy to właśnie pomysł na jakościową telewizję od TVN?

17.10.2018
21:13
zakochani po uszy serial
REKLAMA
REKLAMA

Nie tak dawno temu Edward Miszczak oznajmił wszem i wobec, że oto nastały czasy wymagającego widza, a telewizja nie może zostać na to obojętna. Dyrektor programowy TVN Discovery dał jasno do zrozumienia, że w ramach reprezentowanej przez niego grupy medialnej można się spodziewać zalewu jakościowych produktów, które powinny zaskarbić sobie sympatię widzów.

W planach jest już choćby 2. sezon Pułapki, ale także szereg innych projektów. Do tego grona dołączyli Zakochani po uszy.

Michał Meyer, Katarzyna Grabowska i Kamila Kamińska przeżyją wakacyjną miłość.

To właśnie tę trójkę aktorów zobaczymy na naszych ekranach. Wcielą się oni odpowiednio w role Piotra, Asi i Sylwii. Ich beztroskie dni wypełnione uniesieniami w promieniach letniego słońca zostają nagle przerwane, ale w ich sercach zostaje ślad po pięknych wspomnieniach. Po latach Asia i Piotr ponownie się ze sobą spotykają, a uczucie powraca.

Są już oni jednak innymi ludźmi, w zupełnie nowych sytuacjach życiowych. Asia jest świeżo po rozstaniu z chłopakiem, które wciąż silnie przeżywa, a do tego otworzyła właśnie swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Z kolei Piotr od lat spotyka się z Sylwią, która bezustannie pcha go w stronę kariery i życia opływającego w luksusy. Kogo wybierze mężczyzna? To właśnie jego rozterkom i uwikłaniu w trójkąt miłosny będziemy się przyglądać w kolejnych odcinkach Zakochanych po uszy.

Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu jest Regina Zawadzka

To nowy, świeży format dla TVN7.

Takiego zdania jest Krystyna Lasoń, producent serialu. Powiewem świeżości w produkcji mają być pojawiające się na końcu każdego odcinka sekwencje InstaStories kręcone przez różnych bohaterów, którzy są aktywnymi użytkownikami social mediów. Producentka dodaje, że serial kładzie duży nacisk na stworzenie nowoczesnej rzeczywistości, w której odnajdą się zarówno starsi, jak i młodsi widzowie.

Małgorzata Jopek, dyrektor programowa TVN7, dodaje zaś:

TVN7, jako stacja o profilu filmowo-serialowym, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich widzów i po raz pierwszy tworzy produkcję oryginalną. Zakochani po uszy to historia o miłości i przeznaczeniu, która wypełni niszę w segmencie codziennych seriali obyczajowych. Zależy nam na tym, aby przyciągnąć przed telewizory odbiorców w każdym wieku, również tych najmłodszych.

REKLAMA

Prawdą jest, że ramówka TVN7, oprócz nadawania filmów, w dużej mierze składa się z powtórek seriali emitowanych na antenie głównego TVN-u. Oryginalna produkcja to zdecydowanie nowość dla stacji, ale przynajmniej dla mnie pomysł na Zakochanych po uszy nie przynosi niczego świeżego, a stanowi jedynie powielenie pomysłów znanych z innych podobnych tytułów. Być może jednak uda się serialowi zebrać swoją widownię. Zobaczymy.

Zakochani po uszy wkroczą do programu TVN7 z początkiem 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA