REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Twórca Castlevanii stworzy serial na podstawie Zeldy dla Netfliksa? Jest na to szansa

Fani anime z pewnością już pochłaniają nowy sezon Castlevanii, który zadebiutował zaledwie kilka dni temu na Netfliksie. Producent animacji wkrótce ma się podzielić ze światem nowiną o tym, czym będzie jego nowy projekt. Niewykluczone, że doczekamy się serialu na podstawie Zeldy.

30.10.2018
12:52
zelda serial netflix
REKLAMA
REKLAMA

Adi Shankar, producent i showrunner Castlevanii, opublikował na Instagramie post, w którym zaznaczył, że już 16 listopada podzieli się z nami nowiną na temat tego, jakim projektem zajmie się w następnej kolejności:

Mogę potwierdzić, że pracuję z ikoniczną japońską firmą z rynku gier w celu adaptacji jako serialu jednej z jej ikonicznych gier wideo. 16 listopada o 13:00 ogłoszę co to jest. Kocham was wszystkich. Dziękuję za towarzyszenie mi podczas tej podróży. Dostarczanie wam rozrywki jest dla mnie przywilejem.

Czy to Zelda, Final Fantasy, Metroid, Earthbound?

Komentujący pod postem Shankara mają wiele pomysłów. Oprócz wyżej wymienionych tytułów niektórzy zastanawiają się też, czy chodzi może o Metal Gear Solid? W większości przypadków padają jednak podejrzenia, że to właśnie historia bohatera Zeldy, Linka z fantastycznej krainie Hyrule, trafi na ekrany.

instagram zelda shankar class="wp-image-217823"

Ucięciu spekulacji nie pomaga fakt, że firma Nintendo nie zajęła jeszcze stanowiska w tej sprawie. Wcześniej mówiło się także, że Netflix jest zainteresowany adaptacją Zeldy. A skoro Shankar tworzy Castelvanię właśnie dla tej platformy, to wystarczy już tylko dodać jeden do jednego. Nie jest jednak pewne, czy produkcja Shankara ma być animacją, czy też serialem aktorskim.

REKLAMA

Zelda ma już ponad 30 lat.

Stworzona dla Nintendo przez Shigeru Miyamoto i Takashiego Tezukę gra The Legend of Zelda zadebiutowała na systemie Nintendo Entertainment System w 1986 roku. Seria doczekała się ponad 17 sequeli i kilku zremasterowanych wersji na różnych konsolach, zarówno tych stacjonarnych, jak i przenośnych. Zelda sprzedała się w ponad 80 mln egzemplarzy na całym świecie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA