REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Canal+ zaprezentował oficjalny zwiastun serialu „Żmijowisko”. Czego możemy spodziewać się po nowej produkcji?

Po serii teaserów Canal+ zaprezentował oficjalny zwiastun serialu „Żmijowisko”. Fabuła produkcji opiera się na prozie Wojciecha Chmielarza.

18.10.2019
10:56
zmijowisko serial zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Premiera serialu „Żmijowisko” zaplanowana jest na 3 listopada. Produkcja opowiada o rodzinie, która próbuje pozbierać się po wielkiej tragedii - zaginięciu młodej dziewczyny, córki Arka (Paweł Domagała) i Kamili (Agnieszka Żulewska). Akcja serialu toczy się w urokliwym, jednocześnie niepokojącym miejscu, które zdaje się być idealnym tłem dla tajemnic i niedopowiedzeń. Byliśmy zresztą niedawno na planie produkcji.

Nikt nie wie, co stało się z dziewczyną, a jej zaginięcie wydaje się nieprawdopodobne – przecież w tak spokojnej okolicy nie mogło się zdarzyć nic złego. Tu wszyscy bardzo dobrze siebie znają. - pisała o miejscu akcji i fabule Asia Tracewicz.

„Żmijowisko" - oficjalny zwiastun:

W serialu zagrali m.in. Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Paweł Domagała, Piotr Stramowski, Davina Reeves-Ciara, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Tamara Arciuch, Małgorzata Klara, Szymon Piotr Warszawski, Magdalena Różańska, Dominik Bąk, Mirosław Haniszewski, Grzegorz Warchoł, Lidia Sadowa, Stanisław Cywka, Kamila Urzędowska oraz Hanna Koczewska.

REKLAMA

Reżyserem serialu jest Łukasz Palkowski (pracował m.in. przy filmie „Bogowie” i serialu „Belfer”). Scenariusz pod okiem Wojciecha Chmielarza napisała Dana Łukasińska.

Premiera serialu „Żmijowisko” już 3 listopada o 21:30 na Canal+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA