REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Żora Korolyov nie żyje. Tancerz miał 34 lata

Żora Korolyov nie żyje. Znany z kilku edycji "Tańca z gwiazdami" tancerz i choreograf miał zaledwie 34 lata. Tę smutną wiadomość przekazała w mediach społecznościowych jego narzeczona Ewelina Bator. Media natomiast donoszą, że jego śmierć była nagła i niespodziewana.

22.12.2021
9:00
żora korolyov nie żyje taniec z gwiazdami
REKLAMA

Żora Korolyov nie żyje. Tancerz i choreograf, znany z występów w kilku edycjach "Tańca z gwiazdami", gdzie partnerował m.in. Dominice Gwit i Kasi Cerekwickiej miał zaledwie 34 lata. Jego śmierć pogrążyła w smutku narzeczoną Ewelinę Bator, bliskich i przyjaciół. Osierocił 10-letnią córkę.

Żora Korolyov odszedł w bardzo młodym wieku. Cieszył się jednak taką popularnością i był tak lubiany zarówno przez znajomych jak i widzów, że pozostawił po sobie trwały ślad. "Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze" - napisała w mediach społecznościowych Ewelina Bator.

REKLAMA

Żora Korolyov nie żyje - pożegnanie tancerza

To właśnie narzeczona tancerza, z którą tworzył związek od pięciu lat przekazała opinii publicznej informację o jego śmierci. Na Instagramie zamieściła wzruszający post. Dziękuje mu w nim za spędzony wspólnie czas i wyraża głęboki żal z powodu jego odejścia.

Żora Korolyov nie żyje

W mediach społecznościowych Żorę Korolyova pożegnały też celebrytki, z którymi tańczył w ramach kolejnych edycji "Tańca z gwiazdami". Wśród nich jest Kasia Cerekwicka, czy Dominika Gwit. Prócz nich w programie partnerował również Isis Gee, Agnieszce Cegielskiej, Karolinie Gorczycy i Martynie Kupczyk.

Według nieoficjalnych doniesień "Super Expressu" śmierć tancerza była nagła i niespodziewana. Miał bowiem zasłabnąć, gdy szykował się do treningu, a za bezpośrednią przyczynę zgonu podaje się zapalenie mięśnia sercowego.

Żora Korolyov nie żyje - kim był znany tancerz?

REKLAMA
Żora Korolyov nie żyje

Żora Korolyov pochodzi z Odessy, gdzie w wieku ośmiu lat rozpoczął swoją przygodę z tańcem towarzyskim. Do Polski przyjechał już jako nastolatek. Miał 16 lat. W naszym kraju osiągnął w swojej dyscyplinie niemały sukces. Zdobył m.in. mistrzostwo Polski, znalazł się w półfinale mistrzostw świata, czy finale Mistrzostw Unii Europejskiej.

Telewidzom najlepiej znany jest z "Tańca z gwiazdami". Ten program przyniósł mu popularność w naszym kraju. Prócz tego mogliśmy go jednak oglądać również w filmie "Kochaj i tańcz" czy serialach: "Niania", "Tylko miłość", "Egzamin z życia” i "Ojciec Mateusz".

* Zdjęcie główne: screen z wideo "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami - Odcinek 1 - Martyna i Żora" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA