REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy film z Michaelem Fassbenderem i Alicią Vikander zapowiada się wspaniale! Zobacz zwiastun "The Light Between Oceans"

"The Light Between Oceans" to obraz w reżyserii Dereka Cianfrance'a, który także jest autorem scenariusza, powstały na podstawie bestsellerowej powieści M.L. Stedman. Ta w Polsce ukazała się w 2013 roku pod tytułem "Światło między ocenami". W Internecie pojawiła się właśnie zapowiedź tej produkcji, która chwyta za serce.

25.02.2016
12:23
Nowy film z Michaelem Fassbenderem i Alicią Vikander zapowiada się wspaniale! Zobacz zwiastun "The Light Between Oceans"
REKLAMA
REKLAMA

W głównych rolach w filmie zobaczymy Michaela Fassbendera, który w tym roku ma szansę na zdobycie statuetki Oscara w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy za udział w biografii "Steve Jobs" oraz Alicię Vikander, także nominowaną w tym roku do Oscara za rolę w "Dziewczynie z portretu", gdzie wcieliła się w Gerdę Wegener, żonę znanego malarza, który był jedną z pierwszych osób, jakie przeszły udokumentowaną operację zmiany płci. W "The Light Between Oceans" Fassbender zagrał Toma Sherbourne'a, męża Isabel. W roli Isabel na wielkim ekranie zobaczymy Alicię Vikander.

REKLAMA

Tom i Isabel żyją na niewielkiej wyspie, znajdującej się niespełna 200 km od Australii. Para zaszywając się tam, wierzyła, ze w końcu odnajdzie szczęście. Niestety, los ponownie wystawi ich na próbę - okazuje się, że Isabel nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Pewnego dnia para znajduje łódź, która przybija do brzegu, a w niej martwego mężczyznę i niemowlę, małą dziewczynkę. Sądząc, że dziecko stało się sierotą, Tom i Isabel zabierają je do domu i traktują jak własną córkę. Wkrótce okaże się, że dziecko ma matkę, która od czasu jego zaginięcia wciąż go szuka. Związek Toma i Isabel, a także przyszłość dziewczynki stanie pod znakiem zapytania. Mężczyzna, nękany wyrzutami sumienia, posunie się do czegoś, co na zawsze odmieni losy jego i innych ludzi.

Światowa premiera filmu zapowiedziana jest na wrzesień tego roku. Nie wiadomo jeszcze czy i kiedy obraz trafi do polskich kin.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA