REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zobacz, jak wygląda piekło na Ziemi. Zwiastun 5. sezonu „Lucyfera”

W sieci zadebiutował zwiastun 5. sezonu „Lucyfera”. Nowa odsłona serialu o władcy piekieł, który postanawia rozpocząć nowe życie we współczesnym Los Angeles, trafi na platformę Netflix pod koniec sierpnia.

13.07.2020
16:55
5 sezon Lucyfer trailer
REKLAMA
REKLAMA

Netflix uratował „Lucyfera” od popadnięcia w niebyt. Początkowo serial był nadawany przez Foxa. Jednakże stacja zdecydowała się z niego zrezygnować, gdyż rzekomo nie był zbyt popularny. Fani postanowili walczyć, aby nie był to jednak koniec produkcji. Zorganizowali więc akcję w mediach społecznościowych, która nie umknęła uwadze platformy. Serwis wykupił odpowiednie prawa, przez co powstała jej 4. odsłona. Wszyscy z niecierpliwością obgryzali paznokcie czekając na premierę 5. sezonu. Ta miała mieć miejsce już jakiś czas temu, ale sytuacja związana z pandemią pokrzyżowała te plany.

„Lucyfer” - trailer 5. sezonu serialu

Nie tak dawno temu na karcie serialu pojawiła się informacja, że kolejna odsłona serialu zadebiutuje już w sierpniu. Szybko jednak zniknęła z serwisu i trzeba było poczekać, aż platforma wyda oficjalne oświadczenie. Okazało się bowiem, że serwis chce ogłosić fanom dobrą nowinę za sprawą wideo z najseksowniejszymi scenami z dotychczasowych odcinków produkcji. Dzięki niemu możemy być pewni, że 5. sezon „Lucyfera” zobaczymy już niedługo. Przynajmniej jego pierwszą część. Aby odpowiednio podgrzać atmosferę zanim to się stanie, Netflix właśnie wypuścił jej zwiastun:

Premiera 5. sezonu „Lucyfera”

5. sezon „Lucyfera” będzie składał się łącznie z 16 odcinków. Pierwszych 8 zadebiutuje na platformie już 21 sierpnia. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie pojawi się druga część. Wszystko wskazuje na to, że należy się jej spodziewać w okolicach początku 2021 roku. Nie będzie to jednak nasze ostatnie spotkanie z bohaterem znanym z komiksów Neila Gaimana. Protagonista powróci bowiem na mały ekran wraz z 6. odsłoną produkcji.

REKLAMA

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami 5. sezon „Lucyfera” miał być tym ostatnim. Netflix postanowił jednak zmienić zdanie. Platforma oficjalnie potwierdziła, że powstanie 6., finałowa odsłona serialu o charyzmatycznym władcy piekieł, który próbuje odnaleźć się we współczesnym Los Angeles.

Premiera 5. sezonu „Lucyfera” już 21 sierpnia na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA