REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

Wiemy, kiedy „Lucyfer” powróci na Netfliksa z 5. sezonem

„Lucyfer” to jeden z najpopularniejszych na świecie seriali platformy Netflix. Produkcja dostała od firmy drugie życie, ale ostatecznie zakończy się na pięciu sezonach. Właśnie poznaliśmy datę premiery finałowych odcinków (i przy okazji obejrzeliśmy najbardziej seksowne sceny z udziałem głównego bohatera).

22.06.2020
17:40
lucyfer 5 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Netflix od kilku lat stosuje taktykę podkupywania od innych telewizji produkcji, które z takich lub innych powodów zostały skasowane. Podobny los dosyć niespodziewanie spotkał w 2018 roku nadawany przez FOX-a serial „Lucyfer”. Dzieło podobno nie cieszyło się wystarczającą popularnością, żeby uzasadnić tworzenie dalszych sezonów. Fani serialu szybko stanęli jednak w jego obronie i zorganizowali szeroko zakrojoną akcję poparcia.

Platforma VOD zauważyła to zaangażowanie i postanowiła uratować „Lucyfera”, dając mu dodatkowe dwa sezony. Finałowa seria odcinków została zapowiedziana już dosyć dawno temu, ale z powodu koronawirusa jej debiut na Netfliksie siłą rzeczy się opóźnił. Przewagą „Lucyfera” nad innymi serialami powstającymi w tym czasie był jednak fakt, że przed ogłoszeniem kwarantanny udało się nagrać olbrzymią większość epizodów. Ostatniej nocy w karcie serialu pojawiła się informacja, kiedy nowe odcinki miały podobno się tam pojawić. Ale informacja została błyskawicznie usunięta.

Nie był to jednak błąd, a nadmierny pośpiech. Netflix chciał ogłosić datę premiery 5. sezonu w specjalnym seksownym wideo.

Jaki jest najlepszy sposób na wypromowanie finałowego sezonu programu o upadłym aniele? Najwyraźniej pokazanie jak atrakcyjnym mężczyzną jest grający go Tom Ellis. A przynajmniej tak uznał Netflix, który przygotował oficjalną zapowiedź 5. serii w oparciu o najseksowniejsze sceny między Lucyferem a różnymi bohaterkami występującymi w produkcji.

REKLAMA

Najważniejszą informacją dla fanów serialu będzie jednak z pewnością zawarte w opublikowanym materiale potwierdzenie daty premiery. „Lucyfer” powróci na platformę z nowymi odcinkami już 21 sierpnia. Parafrazując słowa z zapowiedzi, można więc powiedzieć, iż serwisu szykuje dla swoich użytkowników piekielnie gorące lato premier. Więcej na temat zapowiedzianych na lato głośnych nowości serwisów VOD (Netfliksa, HBO, Amazon Prime Video oraz Apple TV+) przeczytacie TUTAJ.

Serial „Lucyfer” w całości obejrzycie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA