REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Takiego Bonda jeszcze nie było. Zwiastun "007: Road To A Million" wygląda świetnie

Z tego serialu ucieszą się wszyscy fani Jamesa Bonda. Długo wyczekiwany, ośmioodcinkowy serial "007: Road To A Million" będzie miał premierę na Prime Video w ponad 240 krajach już 10 listopada. "Road To a Million" nie będzie jednak zwykłym serialem. Zobaczymy w nim dobrze znanego Briana Coxa z hitowego serialu "Sukcesja", który wcieli się w "kontrolera". W sieci pojawił się zwiastun nowego projektu.

24.10.2023
15:32
Amazon 007 Road To A Million
REKLAMA

Amazon kusi fanów "Jamesa Bonda" nowym, wciągającym projektem. Stworzony przez producentów serii filmów o Jamesie Bondzie program "007: Road To A Million" to historia dziewięciu par - zwykłych ludzi, którzy wyruszają w epicką, globalną podróż przez serię wyzwań inspirowanych Bondem. W programie grupa wiernych fanów Agenta 007 zawalczy o 1 mln funtów.

REKLAMA

Fani Jamesa Bonda będą walczyć pieniądze

W przygodowym show widzowie zobaczą dobrze znanego wszystkim fanom "Sukcesji" Briana Coxa, czyli serialowego Logana Roya, który jest "kontrolerem", czyli tzw. ekranowym mózgiem gry. Będzie on dyktować parom biorącym udział w show, dokąd mają pójść i co zrobić. Będzie też zadawać uczestnikom pytania, inspirowane Bondem. Każde pytanie warte będzie większą sumę pieniędzy.

007: Road To a Million
REKLAMA

Odpowiadając na zadane przez Coxa pytanie, para wzbogaca się

Jeśli uczestnicy odpowiedzą poprawnie, odkładają gotówkę i przechodzą do następnego pytania. Jeśli się pomylą, ich podróż dobiegnie końca, a co za tym idzie, odpadną z show. W sieci pojawił się właśnie zwiastun nowego programu „007: Road To A Million”, który trzeba przyznać, wygląda świetnie, obfituje w wiele przygód i zachęca do oglądania nowego show Amazonu. Obecność Briana Coxa w programie również może być strzałem w dziesiątkę. Na platformie program pojawi się już 10 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA