REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

To on może być nowym Bondem. Aktor współpracował już z Nolanem, potencjalnym reżyserem produkcji

To nie koniec spekulacji odnośnie tego, kto otrzyma kultową rolę superszpiega Jamesa Bonda, choć tym razem pojawił się nie tylko faworyt, ale również potencjalny reżyser. O krok od otrzymania roli w kolejnym filmie o agencie 007 jest aktor Aaron Taylor-Johnson, a do wyreżyserowania produkcji przymierza się sam Christopher Nolan.

16.10.2023
16:13
To on może być nowym Bondem. Aktor współpracował już z Nolanem, potencjalnym reżyserem produkcji
REKLAMA

W 2021 roku Daniel Craig pożegnał się z rolą Jamesa Bonda filmem "Nie czas umierać", co potwierdził pod koniec zeszłego roku. Aktor, którego nazwisko za sprawą udziału w kultowej franczyzie stało się jednym z najgorętszych w branży, wyznał, że nie zamierza już wracać. Tymczasem widzowie zaczęli spekulować, kto tym razem wcieli się w superszpiega - na celowniku pojawił się Jamie Dornan, a także Idris Elba, który zamknął temat za sprawą rasistowskich komentarzy. Teraz pojawiły się doniesienia, jakoby w końcu pojawił się artysta, który ma być o krok zdobycia roli Jamesa Bonda, a do wyreżyserowania najnowszej produkcji przymierza się już Christopher Nolan.

REKLAMA

Jest faworyt do roli Jamesa Bonda. To Aaron Taylor-Johnson

Jak podaje Daily Mail, faworytem do roli Jamesa Bonda jest Aaaron Taylor-Johnson. Aktor, który jest podobno pierwszym wyborem producentki serii Barbary Broccoli, znany jest z ról w takich tytułach jak "Anna Karenina", "Zwierzęta nocy" i "Bullet Train", a fani Marvela poznali go jako Quicksilvera w filmach "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz" i "Avengers: Czas Ultrona". Taylor-Johnson miał również okazję wystąpić w produkcji "Tenet" Christophera Nolana, który ma najprawdopodobniej wyreżyserować najnowszą część z serii.

Aaron Taylor-Johnson
REKLAMA

O tym, że reżyser "Oppenheimera" może stanąć za kamerą produkcji o Bondzie, mówiono już wcześniej. Pod koniec lipca bieżącego roku Nolan wspominał, że wyreżyserowanie kolejnej części franczyzy byłoby dla niego przywilejem, a w połowie września krążyły pogłoski, że rozmowy z popularnym reżyserem już się rozpoczęły, choć przeszkodził im trwający wówczas strajk scenarzystów. Wiadomo jednak, że Barbara Broccoli chciałaby zaangażować Nolana w produkcję dwóch kolejnych odsłon Jamesa Bonda. Reżyser ma już przecież doświadczenie w pracy przy franczyzowych produkcjach ("Mroczny rycerz"), dlatego z pewnością odnalazłby się w nowym projekcie i nie przeszkadzałyby mu z góry narzucone ograniczenia.

Temat Jamesa Bonda poruszaliśmy w innych artykułach na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA