REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

2 sezon "Miłości na bogato" na Viva-tv!

Tak, tak. Możecie otworzyć szampana, zakąsić pomarańczą i wystrzelić petardy - obejrzymy "Miłość na bogato" w 2 odsłonie. Niestety dopiero na wiosnę 2014 roku (czy tylko ja mam wrażenie, że wszystko, co nam obiecują, pojawi się na wiosnę 2014 roku?). Przyznam szczerze, że po zakończeniu 1 serii MnB nie wiedziałam jak sobie poradzę. Twarz Justyny-Jokera prześladowała mnie, ale na szczęście teraz mogę już odetchnąć z ulgą.

21.11.2013
18:11
2 sezon Miłości na bogato!
REKLAMA

Zakończenie 1 sezonu "Miłości na bogato" sprawiło, że wypadliśmy z kapci. Finał, jak żartobliwie nazwali go Internauci, rodem z filmów Lyncha wzbudził popłoch. Czy Justyna nie żyje, a cała fabuła była jej snem? Czy nie można być bogatym i szczęśliwym jednocześnie?! W internetach zaroiło się od nieco psychopatycznego zdjęcia kuzynki z Wałcza, a pytania o 2 sezon nie miały końca.

REKLAMA
Justyna, Miłość na bogato”

Czy formuła "Miłości na bogato" wyczerpie się wraz z 2 sezonem? Myślę, że tak, choć początkowo wiele osób obejrzy pewnie kilka odcinków, by zrozumieć tajemniczy i nieco ekstrawagancki jak na masową produkcję finał. Wiem, że dla wielu moich znajomych zabawa związana z oglądaniem MnB dla tzw. beki, zakończyła się na 3 czy 4 odcinku. Ja wytrwałam do końca i na pewno sięgnę po 2 sezon, chociażby po to, aby móc wam o nim opowiedzieć.

REKLAMA

Jeśli scenarzyści i aktorzy nie wymyślą czegoś nowego, by nas zaskoczyć, a dalej będą bazować na śmiesznej konstrukcji zdań Marceli i jej przyjaciół, serial może czekać smutny koniec. Zresztą medialny szum wokół MnB już mocno opadł wraz z wkroczeniem na salony Warsaw Shore.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA