2 sezon "Miłości na bogato" na Viva-tv!
Tak, tak. Możecie otworzyć szampana, zakąsić pomarańczą i wystrzelić petardy - obejrzymy "Miłość na bogato" w 2 odsłonie. Niestety dopiero na wiosnę 2014 roku (czy tylko ja mam wrażenie, że wszystko, co nam obiecują, pojawi się na wiosnę 2014 roku?). Przyznam szczerze, że po zakończeniu 1 serii MnB nie wiedziałam jak sobie poradzę. Twarz Justyny-Jokera prześladowała mnie, ale na szczęście teraz mogę już odetchnąć z ulgą.

REKLAMA
