Miłość na bogato wróciła z 2 sezonem. Co słychać u Marceli i jej paczki?
Wczoraj, 22 marca o godzinie 19:00 na antenie stacji wyemitowano 1 odcinek 2 sezonu "Miłości na bogato". Po zakończeniu emisji w TV, co tydzień odcinki możemy oglądać także online. Pierwsza seria "Miłości na bogato" zakończyła się w sposób enigmatyczny - trudno było stwierdzić, czy kuzynka z Wałcza, Justyna naprawdę miała wypadek, czy jej przeprowadzka do Warszawy i rozpoczęcie kariery były tylko snem. 2 sezon pokazuje, że choć scenarzyści trochę zwariowali, wszystko wraca do normy - Justyna przechodzi rehabilitację, a jej znajomi nadal piją szampana.

REKLAMA

