REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

To już pewne - Otis i spółka powrócą. „Sex Education” właśnie dostał swój drugi sezon

To już pewne, Otis i spółka powrócą z 2. sezonem. Brytyjski serial komediowy „Sex Education” szturmem podbił serca użytkowników Netfliksa i tym samym zaskarbił sobie pokaźne grono fanów.

01.02.2019
17:10
2 sezon sex education
REKLAMA
REKLAMA

Netflix stale inwestuje w nowe produkcje. Jednak jest też bezwzględny, gdy chodzi o przedłużanie o kolejne sezony seriali nieprzynoszących zysków lub z różnych powodów niezgodnych z polityką firmy. Całe szczęście nie jest to przypadek świetnego „Sex Education”. Serwis właśnie ogłosił, że brytyjska produkcja dostanie swój 2. sezon. A w nim zapewne znajdziemy jeszcze więcej humoru i niezręcznych sytuacji, w jakich potrafią się znaleźć dojrzewający nastolatkowie.

2. sezon „Sex Education” będzie powstawać wiosną tego roku.

Gillian Anderson ponownie zagra Jean Milburn, licencjonowaną terapeutkę specjalizującą się w problemach natury seksualnej, która samotnie wychowuje dorastającego syna, Otisa. Do roli mimowolnego nastoletniego eksperta seksualnego powróci Asa Butterfield. W pozostałych rolach ponownie zobaczymy także Emmę Mackey (Maeve), Ncutiego Gatwę (Eric), Aimee-Lou Wood (Aimee), Connora Swindellsa (Adam), Kedara Williams-Stirlinga (Jackson), Tanyę Reynolds (Lily) oraz Patricię Allison (Ola).

Zdjęcia do produkcji mają ruszyć już wiosną tego roku. Oznacza to, że drugiego sezonu na platformie możemy się spodziewać pod koniec 2019 lub już w 2020 roku.

„Sex Education” podbił już 40 milionów serc.

Przy okazji ogłoszenia 2. sezonu „Sex Education” Netflix uchylił rąbka tajemnicy odnośnie oglądalności pierwszej odsłony serialu. Według deklaracji firmy od premiery 11 stycznia produkcję obejrzało już 40 mln użytkowników.

Ten ogromny wynik skomentowała twórczyni produkcji, Laurie Nunn:

REKLAMA

Przyjęcie serialu przez publiczność było naprawdę ekscytujące. Obserwowanie, jak ludzie na całym świecie utożsamiają się z postaciami, które powstały w mojej głowie, jest niezwykłe. Jestem wdzięczna każdej osobie, która poświęciła swój czas na obejrzenie tej produkcji i nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału tej wspaniałej podróży.

Jeśli tak jak my nie możecie się już doczekać 2. sezonu, to warto jeszcze raz obejrzeć „Sex Education”. Serial jest dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA