REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Michele Morrone będzie uwodził w sequelu „365 dni”. Aktor ujawnił, kiedy wróci do roli Massimo

Widzowie wyczekiwali jakichkolwiek informacji dotyczących planowanego sequela „365 dni”. Filmowy Massimo w końcu ujawnił, kiedy wróci do swojej roli. Stanie się to już całkiem niedługo.

12.01.2021
20:00
michele morrone sequel 365 dni
REKLAMA
REKLAMA

„365 dni”, wbrew utyskiwaniom krytyków okazało się fenomenem. I to na skalę globalną. Dzięki pojawieniu się na Netfliksie, polski film zaistniał w świadomości zagranicznych widzów. A ci zareagowali z entuzjazmem, domagając się tłumaczenia książki Blanki Lipińskiej na angielski, urządzając sobie challenge'e na platformie TikTok, czy nawet tak często oglądając produkcje, że stała się ona największym hitem wspomnianej platformy. Od dawna było wiadomo, że kontynuacja to tylko kwestia czasu. W końcu literackie wzory już istnieją.

Na razie materiałów do realizacji sequeli „365 dni” nie brakuje.

A fani na całym świecie już od dawna zadają sobie pytanie, co stanie się dalej, bo twórcy filmu zdecydowali się zakończyć opowieść cliffhangerem. Od jakiegoś czasu wiadomo, że miłośnicy produkcji będą mieli okazję poznać dalsze losy bohaterów. W czerwcu minionego roku zapewniał o tym Michele Morrone, czyli ekranowy Massimo. W rozmowie z internautami zdradził, że jak tylko miną problemy związane z pandemią i będzie taka okazja, wróci na plan.

Wtedy jeszcze nie było wiadomo, kiedy to się stanie. Teraz w końcu pojawiły się jakieś konkrety i wiemy, kiedy twórcy i aktorzy powrócą do świata Blanki Lipińskiej. Informację tę ujawnił podczas transmisji na Instagramie wspomniany odtwórca roli Massimo. Morrone przyznał co prawda, że na razie nie może zdradzić zbyt wiele, ale po chwili podał w miarę konkretny termin. Wróci do roli Massimo już w maju tego roku. Wciąż nie wiadomo jednak, kiedy można spodziewać się premiery filmu.

REKLAMA

„365 dni” możecie obejrzeć na platformie Netflix.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA