REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Sylwester Wardęga dzisiaj złoży zeznania w sprawie Pandora Gate. Premier dziękuje za bardzo sprawne działanie

Afera pedofilska z udziałem polskich youtuberów ciągle się nakręca. Sprawa jest dynamiczna, bo po filmiku Sylwestra Wardęgi, do działań przystąpiły służby państwowe. Premier Mateusz Morawiecki poinformował w swoich mediach społecznościowych, że autor nagrania jeszcze dzisiaj złoży zeznania przed odpowiednimi organami.

05.10.2023
16:25
wardęga afera morawiecki youtube
REKLAMA

Pandora Gate - tak aferę pedofilską z udziałem polskich youtuberów określił w swoim niedawnym wideo Sylwester Wardęga. W nagraniu przewijały się nazwiska takich gwiazd internetu, jak Stuu, Boxdel czy Dubiel. Filmik okazał się tak bulwersujący, że zareagował na niego nawet premier Mateusz Morawiecki, zapowiadając surową karę dla "wszystkich, którzy chcą krzywdzić dzieci".

REKLAMA

Sylwester Wardęga złoży zeznania w sprawie afery pedofilskiej youtuberów

Zgodnie z zapowiedziami premiera, do działania szybko przystąpiły służby i Sylwester Wardęga jeszcze dziś ma złożyć zeznania przed odpowiednimi organami. "Musimy chronić nasze dzieci w internecie!" - napisał na swoim Twitterze Mateusz Morawiecki.

Mateusz Morawiecki podziękował w mediach społecznościowych Ministerstwu Spraw Wewnętrznych (w szczególności Mariuszowi Kamińskiemu i Maciejowi Wąsikowi) za "bardzo sprawne działanie" w sprawie Pandora Gate. Szef rządu przyznał jednocześnie, że nie może mówić o wszystkich czynnościach, ale zapewnia o odpowiedniej aktywności służb.

Mateusz Morawiecki - Sylwester Wardęga

Więcej o aferze pedofilskiej polskich youtuberów poczytasz w artykułach na Spider's Web:

REKLAMA

Wiele wskazuje na to, że na kolejne doniesienia w sprawie Pandora Gate nie będziemy musieli długo czekać. Komentując na żywo wideo Boxdela, w którym influencer próbował się tłumaczyć, Sylwester Wardęga zdradził bowiem, że niedługo możemy się spodziewać - prawdopodobnie - pełniejszego materiału na ten temat przygotowanego przez youtubera o ksywce Konopskyy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA