REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nowa „Akademia pana Kleksa” wleci na Netfliksa

O premierze tego filmu było jeszcze całkiem niedawno bardzo głośno. Twórcy przywrócili do życia produkcję, na której wychowało się naprawdę wielu widzów. Najnowsza odsłona "Akademii Pana Kleksa" trafiła do kin dokładnie 25 grudnia 2023. Teraz będzie można zapoznać się z nią w zaciszu własnego domu. Gdzie obejrzeć film obejrzeć „Akademia pana Kleksa” online? Tytuł trafi do jednego z najpopularniejszych serwisów VOD.

10.04.2024
16:28
Film Akademia pana Kleksa, kiedy na Netflix
REKLAMA

Nowa wersja „Akademii pana Kleksa” przyciągnęła do kin ogromną liczbę widzów. Już po zaledwie trzech tygodniach od premiery zainteresowała ona ponad 2 mln odbiorców. Film w reżyserii Macieja Kawulskiego bił wszelkie rekordy popularności. Jednak pomimo tak dużego sukcesu frekwencyjnego, opinie na jego temat były… mieszane. Swoje niezadowolenie wyrażali przede wszystkim krytycy. Pojawiały się głosy, że nie na to tak długo czekano. Zarzucano produkcji również słaby montaż, źle poprowadzoną narrację oraz zbyt wiele zapożyczeń. Mimo takiego odbioru ludzie do kin poszli, dokładając swoją cegiełkę do niesamowitego wyniku. Z pewnością kierowali się głównie sentymentem, gdyż ostania „Akademia pana Kleksa” powstała w 1983 roku. Wtedy wszyscy zakochali się w aktorskim występie Piotra Fronczewskiego.

REKLAMA

Akademia pana Kleksa: gdzie obejrzeć online. Film będzie na Netfliksie

Tym razem w postać Ambrożego Kleksa wcielił się Tomasz Kot. Najnowsza odsłona „Akademii pana Kleksa” przedstawia opowieść pozornie zwyczajnej dziewczynki, Ady Niezgódki (Antonina Litwiniak), która trafia do tytułowej szkoły. Tym samym wchodzi do świata pełnego kreatywności, bajek i wyobraźni. Jej naukę wspiera ekscentryczny pedagog, Ambroży Kleks. Pomaga jej rozwijać niesamowite umiejętności, ale na tym jego praca się nie kończy. Razem wpadają na konkretny ślad, który może doprowadzić Adę do rozwiązania największej rodzinnej tajemnicy.

Oficjalny zwiastun filmu Akademia pana Kleksa

„Akademia pana Kleksa” to uwspółcześniona wersja klasycznej baśni autorstwa Jana Brzechwy. Według twórców zarówno jej treść, jak i forma mają trafiać głównie do najmłodszych. Nie zapomniano jednak o starszych widzach, z którymi ten tytuł także powinien wejść w dialog. Chciano więc najprawdopodobniej upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Zachować znany i uwielbiany sentyment oraz zaprezentować świeże podejście dla młodego pokolenia. Czy to się udało? Cóż, publika już swój osąd wydała, ale jeżeli wy jeszcze nie widzieliście tego filmu, to teraz macie ku temu doskonałą okazję, gdyż najnowsza „Akademia pana Kleksa” pojawi się na platformie Netflix już 8 maja 2024 roku.

REKLAMA

Więcej o filmach dostępnych na platformie Netflix, czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA