REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Alec Musser nie żyje. Aktor z "Dużych dzieci" miał 50 lat

Nie żyje Alec Musser. Aktor znany z roli w filmie "Duże dzieci" z Adamem Sandlerem w roli głównej zmarł w wieku 50 lat. Śmierć mężczyzny potwierdziła jego narzeczona, Paige Press, a Sandler opublikował na Instagramie pożegnalny wpis.

15.01.2024
8:06
Alec Musser nie żyje. Aktor z Dużych dzieci miał 50 lat
REKLAMA

Alec Musser znany był z roli Dela Henry'ego w telenoweli ABC "Wszystkie moje dzieci"; w latach 2005-2007 wystąpił łącznie w 43 odcinkach. Większą popularność przyniosła mu epizodyczna rola w filmie "Duże dzieci" z Adamem Sandlerem, gdzie zagrał w komedii pamiętną scenę wraz z Salmą Hayek, Mayą Rudolph, Marią Bello i Joyce Van Pattern. Aktor wystąpił także gościnnie w takich serialach jak "Rita Rocks" czy "Gotowe na wszystko", a w międzyczasie rozwijał swoją karierę w modelingu i kulturystyce.

REKLAMA

Alec Musser nie żyje. Pożegnali go narzeczona i Adam Sandler

Śmierć Aleca Mussera potwierdziła jego narzeczona. Na Instagramie Paige Press w opisie profilu widnieje zdanie: "Prawdziwe historie miłosne nigdy nie mają końca. Nigdy nie przestanę cię kochać". Z kolei Adam Sandler, który wystąpił wraz z Musserem w filmie "Duże dzieci", opublikował w serwisie pożegnalny post. Wspominał on aktora, który odszedł zbyt szybko:

Uwielbiałem tego faceta. Nie mogę uwierzyć, że już go nie ma. Taki wspaniały, zabawny, dobry człowiek. Myślę o Alecu Musserze i jego rodzinie i przesyłam całą moją miłość

- napisał.

O tych, którzy odeszli, przeczytasz więcej na Spider's Web:

REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "Grown Ups - Canadian Hunk and the Water Park Scene (8/10) | Movieclips" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA