REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Podano przyczynę śmierci Sinead O'Connor

Ponad pół roku temu zmarła ceniona irlandzka artystka, Sinead O'Connor. Dopiero teraz na jaw wyszła przyczyna oficjalnej przyczyny śmierci Sinead, a światło dzienne ujrzały wyniki sekcji zwłok.

10.01.2024
10:18
Sinead O'Connor Podano przyczynę śmierci
REKLAMA

 Swego czasu Sinead O'Connor bardzo przeżyła samobójczą śmierć swojego syna, zamieszczając w sieci dramatyczne wpisy. 18 miesięcy później odeszła artystka, a jej ciało znalezione zostało w jej mieszkaniu w Londynie. Legendarna piosenkarka miała 56 lat. Sinead O'Connor zmarła w środę, 26 lipca 2023 r. Od tamtego czasu nie podawano oficjalnej przyczyny zgonu gwiazdy.

REKLAMA

Więcej o znanych artystkach przeczytasz w Spider's Web:

Podano oficjalną przyczynę śmierci Sinead O'Connor.

Sąd londyńskiej gminy Southwark poinformował, iż gwiazda hitu "Nothing Compares 2 U" zmarła z przyczyn naturalnych. Niniejszym stwierdza się, że pani O'Connor zmarła z przyczyn naturalnych. W związku z tym koroner zakończył udział w badaniu jej śmierci - tak brzmi krótkie oświadczenie wydane przez sąd.

Sinead O'Connor cierpiała na chorobę afektywną dwubiegunową

REKLAMA

Sinead w swoim życiu zmagała się z problemami natury psychicznej Chorowała na zaburzenie aktywne dwubiegunowe. Choroba zdiagnozowana u niej została w 2003 r. Artystka miała za sobą kilka prób samobójczych oraz ucieczek z ośrodków. W 2007 r. podczas wywiadu telewizyjnego z Oprah Winfrey wyznała, że w 1999 r. chciała popełnić samobójstwo.

 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA