REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Co warto oglądać w Amazon Prime Video? Najpopularniejsze seriale, za którymi szaleją Polacy

Co obejrzeć w Amazon Prime Video? Zebraliśmy tu najpopularniejsze filmy i seriale, które oglądają Polacy w serwisie. Choć pewnie nie będzie zaskoczeń, że króluje najlepszy obecnie emitowany serial superbohaterski, czyli "The Boys". A co oprócz tego?

12.06.2022
9:13
amazon prime video the boys
REKLAMA

Odkąd Amazon Prime Video kosztuje za rok tyle, co wyjście do knajpy, jego popularność naprawdę w Polsce naprawdę gwałtownie urosła. Przyznam, że bardzo mnie to cieszy, bo serwis ma do zaoferowania naprawdę sporo kapitalnych produkcji. Wybraliśmy te, które były najchętniej oglądane w naszym kraju.

REKLAMA

Amazon Prime Video: The Boys najpopularniejsze

Najpopularniejsze seriale Amazon Prime Video

Co tam się dzieje! 3. już sezon "The Boys" zaczyna się tak, że klękajcie superbohaterowie. Fabuła, co jasne dla dotychczasowych widzów, opiera się na bardzo współczesnym przedstawieniu superbohaterów uwikłanych w korporacyjny kapitalizm. Sprawia to, że serial jest bardzo dojrzały, a jednocześnie wyjątkowo prześmiewczy. Dawno nie widziałem tak sprawnej i ambitnej krytyki współczesnej popkultury. Gdyby Małgorzata Szumowska, która ostatnio krytykowała seriale, obejrzała go, to mogłaby zobaczyć, jak wygląda kompetentna krytyka.

Sekcja rytmiczna

Jeśli chodzi o filmy to ten tydzień należał zdecydowanie do "Sekcji rytmicznej". To brytyjski thriller, który swoją premierę miał 2020 roku. Opowiada o Stephanie (w tej roli Blake Lively), której w życiu przydarzyła się straszliwa tragedia - straciła całą rodzinę w katastrofie lotniczej. Jej życie zostało złamane i doprowadziło do uzależnienia od narkotyków. Pewnego dnia dowiedziała się jednak, że to, co uważała za straszliwy wypadek, mogło być zamachem terrorystycznym. Teraz postanawia poznać prawdę bez względu na to, jak trudna nie będzie. Obok Lively w jedną z głównych ról wciela się Jude Law.

Miłość, seks i pandemia

Żeby nie było za różowo, okazuje się, że jednym z najpopularniejszych filmów w zeszłym tygodniu był "Miłość, seks i pandemia". Patryk Vega wiecznie żywy i popularnych, choć ocena obrazu na IMDB wynosi 2,5 (na 10 możliwych, dodajmy). W tym momencie są we mnie dwa wilki. Jeden mówi, że to temat w sumie na czasie i dlatego film cieszy się taką popularnością, a drugi się z nim zgadza, z tym jednak uwagą, że Polacy lubią po prostu kino tak złe, że aż dobre.

Amazon Prime Video – co jeszcze oglądali Polacy?

REKLAMA

Na liście znalazł się (a jakże) jeszcze jeden Patryk Vega, tym razem z filmem "Pitbull: Nowe porządki", a także "Nocne niebo", w którym pojawił się Piotr Adamczyk. Nie zabrakło również relatywnie nowego serialu na podstawie prozy Dana Browna, czyli "Zaginionego symbolu".

Najpopularniejsze filmy i seriale Amazon Prime Video w mijającym tygodniu:

 • The Boys
 • Miłość seks i pandemia
 • Sekcja rytmiczna
 • Nocne Niebo
 • Bosch: Legacy
 • Reacher
 • Emergency
 • Wojna o jutro
 • W nieskończoność
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA