REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

W ten weekend wszyscy oglądamy "The Boys" na Amazon Prime Video albo Butcher się z nami policzy

Co oglądać na Amazon Prime Video? W ten weekend odpowiedź może być tylko jedna. Brzmi ona: "The Boys". Chłopaki jeszcze przed premierą zaczęli rozrabiać na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie w naszym kraju. Oznacza to, że przypominaliśmy sobie dotychczasowe odcinki serialu. Nie była to jedyna produkcja, po którą chętnie sięgaliśmy w mijającym tygodniu.

05.06.2022
10:24
the boys 3 sezon amazon prime video najpopularniejsze
REKLAMA

"The Boys" podbija listę najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video w naszym kraju. Serial od dawna nie chce opuścić topki najchętniej oglądanych produkcji na platformie. W momencie pisania tego tekstu jest na drugim miejscu. Warto jednak wziąć pod uwagę, że tyle co w serwisie zadebiutował 3. sezon. Gdy będziecie czytać te słowa - nie bójmy się w tym wypadku wyprzedzić faktów - znajdzie się na pierwszej pozycji.

REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze seriale i filmy. Co oglądać?

Chwilę przed premierą 3. sezonu "The Boys" na Amazon Prime Video przypominaliśmy sobie poprzednie odcinki serialu. Nie jest to jedyny tytuł, który chętnie oglądaliśmy w mijającym tygodniu. W końcu ciągle jeszcze nie możemy nacieszyć oczu Piotrem Adamczykiem w "Night Sky".

The Boys: 3. sezon - Amazon Prime Video

3. sezon "The Boys" już na Amazon Prime Video. Chłopaki wrócili bardziej wkurzeni niż kiedykolwiek wcześniej, a do tego zdobywają broń, która skutecznie pozwoli stawić im czoła Homelanderowi. Najnowsza odsłona serialu jest predestynowana, aby stać się hitem platformy. W końcu tuż przed jej debiutem na potęgę przypominaliśmy sobie wcześniejsze odcinki produkcji.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

Night Sky

Nic dziwnego, że "Night Sky" nie chce zejść z listy najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video w naszym kraju. Oglądamy go z poczucia narodowej dumy. U boku takich gwiazd jak J.K. Simmons i Sissy Spacek wystąpił bowiem Piotr Adamczyk. A to nie jedyny polski akcent w zestawieniu najchętniej oglądanych produkcji na platformie.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

Miłość, seks & pandemia - Amazon Prime Video

Ale żeby drugim polskim akcentem na liście najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video był film Patryka Vegi? No cóż, nie bez powodu reżyser przywłaszczył sobie tytuł króla rodzimego box office'u. Sygnowane jego nazwiskiem produkcje podbijają nie tylko kina, ale też platformę. Do wspomnianego zestawienia trafiają, gdy tylko pojawią się w serwisie, a potem nie chcą go przez kilka tygodni opuścić. Biorąc pod uwagę, że jest na jego szarym końcu, to już chyba jednak ostatnie podrygi "Miłości, seksu & pandemii" w usłudze.

Film dostępny na Amazon Prime Video.

REKLAMA

Amazon Prime Video - co Polacy oglądają na platformie?

"The Boys" - odpowiedź na pytanie, co Polacy oglądają na Amazon Prime Video, może być w ten weekend tylko taka. To w końcu jeden z największych hitów wszech czasów platformy, a teraz podbija serca fanów 3. sezonem. W dostarczaniu nam krwawej rozrywki chłopaki nie mają sobie równych. Możemy więc spokojnie założyć, że po wejściu na szczyt listy najpopularniejszych filmów i seriali w serwisie, szybko go nie opuszczą.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA