REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale /
  4. VOD

Nowy sezon „The Expanse” to najważniejszy grudniowy prezent od Amazon Prime, ale ciekawych nowości jest więcej

Fani science fiction i fantasy mogą w grudniu świętować jeszcze przed nastaniem Sylwestra. Nie dość, że na platformie Netflix w końcu pojawi się „Wiedźmin”, to z nowym sezonem na Amazon Prime Video powróci „The Expanse”. Jakie jeszcze grudniowe premiery czekają użytkowników serwisu?

21.11.2019
17:01
amazon prime video nowości
REKLAMA
REKLAMA

Amazon Prime Video zdecydowanie nie ma zamiaru zatrzymywać się po mocnym listopadzie pełnym ciekawych premier i ważnych powrotów. Dlatego w te święta zdecydowanie warto spojrzeć pod choinkę na prezenty przyszykowane przez serwis VOD.

Święta wraz z Amazon Prime Video - co trafi na platformę w grudniu?

The Marvelous Mrs. Maisel: Sezon 3

Żaden serial Amazona nie może się pochwalić tak olbrzymią liczbą nagród co „The Marvelous Mrs. Maisel”. Historia tytułowej bohaterki, która rozpoczyna karierę profesjonalnej komediantki, błyskawicznie podbiła Stany Zjednoczone, a w 3. sezonie to samo będzie starała się zrobić sama Maisel. W nowych odcinkach widzowie będą śledzić jej tour po najróżniejszych miastach USA. Jeżeli występy się powiodą, to grana przez Rachel Brosnahan artystka stanie się prawdziwą gwiazdą. Porażka oznacza z kolei powrót na stare śmieci.

„The Marvelous Mrs. Maisel” powróci na Prime Video 6 grudnia.

Clifford: Sezon 1A

amazon prime video nowości class="wp-image-346706"

Wielki czerwony pies Clifford to dla dzieci z całego świata postać niemal kultowa. Bohater książek ilustrowanych i animacji wkrótce trafi również na Amazon Prime Video i to w zupełnie nowej wersji. Szczegóły reboota są wciąż utrzymywane w tajemnicy, choć wiadomo, że w Clifford i jego właścicielka Emily Elizabeth otrzymają w serialu otrzyma odświeżony design. Produkcja powstała przy wsparciu stacji PBS, a pemierowy sezon ma liczyć 39 epizodów, dlatego w pierwszym rzucie na Prime Video trafi tylko część odcinków.

Pierwsza część nowego rebootu „Clifforda” trafi na Amazon Prime Video 6 grudnia.

The Expanse: Sezon 4

„The Expanse” w ostatnich latach jest zdecydowanie najlepiej ocenianą produkcją z gatunku science fiction. Cieszy się też dużą popularnością, o czym najlepiej świadczą starania fanów w celu ocalenia serialu. Ostatecznie „The Expanse” zostało przejęte przez Amazona, a wielbiciele sci-fi na razie oceniają rządy firmy bardzo dobrze. W 4. sezonie bohaterowie będą musieli zmierzyć się z pewną zagadką i przetrwać na niezwykle niegościnnej planecie (a już wiadomo, że powstanie 5. seria).

Nowy sezon „The Expanse” na platformie VOD od 13 grudnia.

The Aeronauts

Już na pierwszy rzut oka można ocenić, że najmocniejszą stroną „The Aeronauts” mają być efekty specjalne i bardzo mocna, dobrze rozpoznawalna obsada. W głównych rolach zobaczymy Felicty Jones, Eddiego Redmayne'a, Himesha Patela i Vincenta Pereza. Produkcja opowiada o profesjonalnej pilotce balona, która zostaje wynajęta przez naukowca, żeby złamać dotychczasowy rekord wysokości lotu. Ich przygoda nie będzie jednak wcale łatwa i pozbawiona niebezpieczeństw.

Film dostępny w światowych kinach od 6 grudnia i na Amazon Prime od 20 grudnia.

Inside Edge: Sezon 2

REKLAMA

Krykiet zdecydowanie nie należy do sportów budzących wielkie zainteresowanie w naszym kraju. Być może zmieni się to wraz z premierą 2. sezonu indyjskiego serialu „Inside Edge”, który opowiada o zmaganiach drużyn tamtejszej ligi krykieta. W nowych odcinkach nie zabraknie konfliktów na szczytach władzy, ludzkich dramatów i wielkich sportowych emocji.

Nowy sezon „Inside Edge” na Amazon Prime Video od 6 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA