REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Amazon w marcu z paczką nowości. Na VOD trafią spin-off "The Boys", nowy "Star Trek: Picard" i mocny thriller

Amazon ruszył z kopyta w Polsce po obniżeniu ceny swojej usługi VOD i od tego czasu znacząco zwiększył liczbę swoich subskrybentów. Wszystkie osoby, które założyły konto na Amazon Prime Video, w marcu na pewno nie będą miały powodów do narzekania. Na platformie zagości szereg mocnych oryginalnych produkcji, w tym spin-off "The Boys: Diabolical", thriller "Głęboka woda" i ciąg dalszy serialu "Star Trek: Picard".

22.02.2022
19:54
amazon prime video nowości marzec star trek picard the boys diabolical
REKLAMA

Ostatnie dni nie były najszczęśliwsze dla Amazon Prime Video, a wszystkiemu winny jest kontrowersyjny zwiastun serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Teaser produkcji doprowadził wielu fanów Tolkiena na skraj szewskiej pasji i rozpoczął globalny bojkot zaplanowanej na wrzesień nowości Amazona. Jeżeli spojrzymy jednak szerzej, to firma Jeffa Bezosa miała w naszym kraju kilka naprawdę świetnych miesięcy.

Znacząca obniżka ceny Prime Video (w połączeniu z darmowymi przesyłkami w sklepie internetowym oraz funkcją Prime Gaming) doprowadziła do zwiększenia się liczby realnych użytkowników między wrześniem i grudniem o ponad milion. To naprawdę świetny wynik, który w wyraźny sposób przełożył się na zainteresowanie nowościami Amazon Prime Video w Polsce. A akurat w przyszłym miesiącu okazji do świętowania mocnych premier na tej platformie nie zabraknie.

REKLAMA

Amazon Prime Video nowości - co oglądać w marcu?

Star Trek: Picard's Destiny

"Star Trek: Picard" to jedna z najbardziej kontrowersyjnych produkcji w długiej historii popularnej marki science fiction. Część widzów całkowicie odrzuciła uwspółcześnioną wizję Jean-Luca Picarda, inni chwalili scenariusze serialu i rolę Patricka Stewarta. Dyskusje na temat 1. sezonu nie zagasły do dzisiaj, więc nadchodząca w premiera kontynuacji (noszącej w niektórych krajach tytuł "Star Trek: Picard's Destiny") budzi olbrzymie emocje w fandomie. Czy tym razem wszyscy będą zadowoleni? W Polsce przekonamy się o tym dzień po amerykańskiej premierze (łącznie wyprodukowano dziesięć odcinków).

The Boys: Diabolical

"The Boys" to z kolei serial, który powszechnie cieszy się fenomenalnymi ocenami od krytyków i zwykłych widzów. Równie brutalna co satyryczna opowieść o superbohaterach funkcjonujących w zwykłym świecie doczekała się do tej pory 2. sezonów, a kolejny jest już w drodze. Wcześniej obejrzymy jednak animowaną antologię "The Boys: Diabolical". Produkcja liczy osiem epizodów stworzonych w różnym stylu przez takich artystów jak Awkwafina, Justin Roiland, Garth Ennis, Andy Samberg i Seth Rogen. Zapowiada się absolutna jazda bez trzymanki.

Głęboka woda

Reżyser Adrian Lyne mający na swoim koncie takie hity jak "Fatalne zauroczenie", "Lolita" i "Drabina Jakubowa" wraca po 20 latach z nowym filmem. Sam ten fakt powinien wysforować "Głęboką wodę" na czoło najbardziej wyczekiwanych marcowych filmów, ale powodów przemawiających za obejrzeniem produkcji jest znacznie więcej. Mamy tu bowiem do czynienia z erotyczno-psychologicznym thrillerem z Benem Affleckiem i Aną de Armas w rolach głównych. Gwiazdorska para wcieli się w niekochające się już małżeństwo, które rozpoczyna ze sobą niebezpieczną grę, której stawką będzie życie bliskich im osób.

REKLAMA

Amazon Prime Video na marzec 2022 roku - lista Prime Originals:

  • Star Trek: Picard's Destiny 04/03/2022
  • The Boys: Diabolical 04/03/2022
  • Upload: Sezon 2 11/03/2022
  • Głęboka woda 18/03/2022
  • Master 18/03/2022
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA