REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Co nowego w grudniu na Amazon Prime Video? Finałowy sezon "The Expanse" i inne nowości

Wiemy już, jakie nowości pojawią się w grudniu 2021 w serwisie Amazon Prime Video. Wśród premier nowych filmów i seriali najbardziej wyczekiwany jest z pewnością finałowy sezon "The Expanse".

25.11.2021
20:27
amazon prime video nowości premiery grudzień the expanse
REKLAMA

Zbliża się grudzień. Amazon Prime Video podzielił się krótką listą nowości od Amazon Original, które pojawią się w przyszłym miesiącu w serwisie. Wśród wyczekiwanych premier filmów i seriali najgłośniejszym wydarzeniem jest zdecydowanie premiera finałowego sezonu kultowego już serialu SF pod tytułem "The Expanse". Niestety, Amazon nie ujawnia, jakie tytuły na licencji pojawią się w nadchodzących tygodniach w serwisie, rzućmy więc okiem na to, co pewne!

REKLAMA

Amazon Prime Video: nowości na grudzień 2021

The Expanse, sezon 6.

Szósty i ostatni sezon "The Expanse" pokaże nam Układ Słoneczny w stanie wojny, gdy Marco Inaros i Wolna Marynarka wciąż przeprowadzają niszczycielskie ataki na Marsa i Ziemię. Finałowy sezon tego serialu science fiction, który zdążył już doczekać się statusu kultowego, a przez wielu miłośników gatunku nazywany jest najlepszym serialem SF w historii, będzie liczył łącznie sześć epizodów. Premiera pierwszego z nich odbędzie się już 10 grudnia, a kolejne będą dodawane co tydzień - aż do zaplanowanego na 14 stycznia 2022 roku finału. Czekamy!

Amazon Prime Video: The Expanse

Encounter

Odznaczony żołnierz piechoty morskiej wyrusza na misję ratunkową, by uratować swoich dwóch synów przed tajemniczym zagrożeniem ze strony obcych. W trakcie swojej podróży chłopcy napotkają liczne niebezpieczeństwa; kolejne zagrożenia będą od nich wymagały zostawienie dzieciństwa za plecami. "Encounter" to thriller science fiction z 2021 roku, wyreżyserowany przez Michaela Pearce'a na podstawie scenariusza, który napisał wespół z Joe Bartonem. W rolach głównych m.in. Riz Ahmed i Octavia Spencer. Film spotkał się z umiarkowanie przychylną reakcją dziennikarzy. Premiera 10 grudnia.

The Grand Tour: Carnage a Trois

W tym specjalnym wydaniu programu nasze trio (Clarkson, May i Hammons) zanurzy się w dziwaczny świat francuskiej kultury samochodowej. Kolejna samochodowa wyprawa, która rozpocznie się na walijskich wzgórzach, obejmie m.in. jeżącą włosy na głowie wspinaczkę górską, rozbrajanie bomb, samochody napędzane śmigłem, akrobacje helikoptera i ekscytujący wyścig. Będzie też dużo czarnego humoru i ironii, siłą rzeczy - podejście Brytyjczyków do francuskich aut nie jest zbyt entuzjastyczne. Możemy też spodziewać się prześmiewczego przedstawienia "francuskiego stylu jazdy". Premiera 17 grudnia.

Being the Ricardos

Ciekawie zapowiadający się film, który jeszcze czeka na swoją światową premierę. W ofercie Prime Video pojawi się 21 grudnia i opowie historię Lucy i Desima. Para zmaga się z kryzysem, który może zakończyć zarówno ich karierę jak i małżeństwo. W obsadzie są m.in. Javier Bardem, Nicole Kidman, J.K. Simmons i Jake Lacy.

Nowości Amazon Prime Video
REKLAMA

Amazon Prime Video: pełna lista nowych filmów i seriali

  • The Expanse, sezon 6 - 10/12/2021
  • Encounter - 10/12/2021
  • The Grand Tour: Carnage a Trois - 17/12/2021
  • Being the Ricardos - 21/12/2021
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA