REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Oto najlepsze filmy w Amazon Prime Video. Amerykańscy "Nietykalni" i B-klasowe horrory

Szukasz najlepszych filmów na Amazonie? "Dźwięk metalu", "Spragnieni życia", "Welcome to the Blumhouse" - to tylko część tytułów, dla których warto wykupić subskrypcję Prime Video. Szczególnie teraz, kiedy Amazon przygotował świetną ofertę.

12.10.2021
17:01
spragnieni życia nietykalni prime video filmy
REKLAMA

Biblioteka Prime Video wypełniona jest świetnymi filmami - zarówno tymi oryginalnymi, jak i tymi tylko na licencji. Subskrybenci usługi nie mogą narzekać na nudę, ani na zbyt wygórowaną cenę. Szczególnie teraz, kiedy za 49 zł rocznie (powtórzę: rocznie!) otrzymują darmową dostawę z Amazona, dostęp do okazji oraz Games no i oczywiście produkcji dostępnych na platformie. Nic tylko brać i oglądać. Oto najlepsze obrazy na Amazon Prime Video.

REKLAMA

Amazon Prime Video: Najlepsze filmy, które trzeba obejrzeć

Oscar za najlepszy dźwięk był w przypadku tego filmu pewniakiem. Udało mu się zdobyć jeszcze statuetkę za montaż, ale to strona audio jest w "Dźwięku metalu" najważniejsza i pozwala nam wczuć się w losy tracącego słuch perkusisty. Całe swoje życie spędził w hałasie, a teraz będzie musiał przystosować się do nowej rzeczywistości. Nie będzie to oczywiście łatwe.

Film dostępny na Prime Video.

Tęskniliście za kinem akcji z ostatnich dekad minionego wieku? Prime Video ma coś dla was. "Bez skrupułów" to adaptacja prozy Toma Clancy'ego zrealizowana w oldschoolowym stylu. Podczas seansu poczujecie się jakbyście oglądali zaginiony klasyk ery VHS. Testosteron wręcz wylewa się z ekranu, a i międzynarodowa intryga robi swoje.

Film dostępny na Prime Video.

Spragnieni życia

Pamiętacie "Nietykalnych"? A pewnie. Przecież Philippe i Driss rozbawili was i wzruszyli do łez w tej niezwykle popularnej komedii. A skoro europejski film może pochwalić się komercyjnym sukcesem, to Amerykanie muszą mieć własną jego wersję. "Spragnieni życia" to remake, w którym Kevin Hart pomaga przykutemu do wózka Bryanowi Cranstonowi odnaleźć radość życia.

Film dostępny na Prime Video.

Kopciuszek

Kopciuszek/trailer/Prime Video

Oj, znamy tę baśń. Znamy też jej różne wersje serwowane przez Disneya. Ale ta opowieść ma w sobie coś takiego, że można się nią zachwycać bez końca. Szczególnie, że w tej ekranizacji w główną rolę wciela się Camila Cabello, która chętnie popisuje się swoimi wokalnymi umiejętnościami. Dzięki Prime Video możecie sprawdzić czy kontrowersje wokół filmu przed jego premierą były słuszne.

Film dostępny na Prime Video.

Droga bez powrotu: Geneza

Tak, wszyscy wiemy, że seria "Droga bez powrotu" szybko zabrnęła w ślepą uliczkę i nadawała się co najwyżej do oglądania przy piwku z kumplami. "Geneza" nadaje jej jednak nową energię. To już nie jest bezmyślny horror zajeżdżający na śmierć schemat slashera. To pełnoprawne kino grozy, które nie epatuje przemocą (chociaż jest tu jej pod dostatkiem), ale dusi atmosferą.

Film dostępny na Prime Video.

Upgrade

Cóż za szalony thriller zemsty. Sparaliżowany Grey poddaje się tu zabiegowi, aby móc wymierzyć sprawiedliwość zabójcom żony. Staje się... maszyną. Cyberpunk i posthumanizm ubrane w płaszcz sensacyjnych scen mordobicia. Nudzić się nie będziecie.

Film dostępny na Prime Video.

Wojna o jutro

Christ Pratt musi tutaj stawić czoła armii kosmitów. I to w przyszłości. Zwerbują go podróżnicy w czasie, dadzą w rękę broń i powiedzą "do boju!". No ale wiadomo, że przyszłej wojny się nie wygra, jeśli nie rozliczy się z przyszłością. Widowiskowa akcja miesza się tu co chwilę z intymnym dramatem, tworząc mieszankę iście wybuchową.

Film dostępny na Prime Video.

Welcome to the Blumhouse

REKLAMA
Welcome to the Blumhouse/trailer/Prime Video

Zasady tej antologii są proste. Raz w roku Blumhouse robi cztery filmy połączone ze sobą tematycznie. W 2021 roku otrzymaliśmy drugą serię tych produkcji i znowu mamy do czynienia z zabawą w horror. Bywa B-klasowo ("Piekielne bingo"), strasznie-śmieszno ("Black as Night"), a nawet i refleksyjnie ("The Manor"). Nie spodziewajcie się jednak wielkiego kina, to typowa VHS-owa rozrywka (podszyta współczesną wrażliwością), dzięki której przyjemnie spędzicie wiele godzin.

Filmy z serii "Welcome to the Blumhouse" dostępne na Prime Video.

UWAGA: Na Facebooku działa już grupa Amazon.pl NAJLEPSZE OKAZJE - dołącz teraz

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA