REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Ten serial pobił "Władcę Pierścieni". Przetasowania w najpopularniejszych tytułach Prime Video

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" skończył się dwa tygodnie temu. Amazon Prime Video szybko znalazł sobie nowy hit. Na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych w serwisie miejsce najdroższego serialu w historii medium zajmuje teraz bowiem inna produkcja.

29.10.2022
11:20
amazon prime video władca pierścieni co oglądać
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Pamiętacie jeszcze "Władcę Pierścieni: Pierścienie Władzy"? Ach, na pewno pamiętacie. W końcu z jakiegoś powodu w topce najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video ciągle zajmuje... a nie, jest na drugim miejscu. A to oznacza, że chwilę po premierze finału najdroższy serial w historii medium spadł z najwyższego stopnia podium zestawienia.

Obrót zdarzeń może być zaskakujący, bo największe hity platformy w naszym kraju (chociażby "Reacher") okupowały pierwsze miejsce zestawienia jeszcze długo po swojej premierze. W przypadku "Władcy Pierścieni" Amazon bardzo szybko znalazł sobie kolejny hit. Jest nim nowy serial, w który zaangażowani są twórcy "Westworld".

REKLAMA

The Peripheral - Nowy serial Amazon Prime Video pobił Władcę Pierścieni

Odpowiedzialni za "Westworld" Jonathan Nolan i Lisa Joy pełnią przy "The Peripheral" rolę producentów wykonawczych. Jest to opowieść, która rozgrywa się w czasach, kiedy to technologia subtelnie zmieniła społeczeństwo. Główna bohaterka odkrywa alternatywną rzeczywistość i co czeka ją w przyszłości.

The Peripheral - Amazon Prime Video

W parze z fascynującą fabułą idą tu stylowe zdjęcia, niepokojąca muzyka i duszny klimat. Nic więc dziwnego, że "The Peripheral" przypadło do gustu użytkownikom Amazon Prime Video. W serwisie pojawiły się dopiero trzy odcinki, a kolejnych pięć będzie debiutowało w kolejne piątki. Możemy tym samym spokojnie założyć, że serial będzie utrzymywał się na szczycie listy najpopularniejszych tytułów serwisu jeszcze przez wiele tygodni.

REKLAMA

TOP10 najpopularniejszych tytułów Amazon Prime Video w Polsce:

 1. The Peripheral
 2. Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
 3. Zaginiony symbol
 4. The Boys
 5. Reacher
 6. Lista śmierci
 7. Koło czasu
 8. 11.22.63
 9. Słowianie - Płomień mocy
 10. Nocne niebo
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA