REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Anihilacja już niebawem w Netfliksie. Zobacz zapowiedź nowego thrillera sci-fi

Już niedługo Netflix poczęstuje abonentów nowym thrillerem sci-fi. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu Anihilacja. Poznaliśmy także datę premiery produkcji w serwisie.

22.02.2018
11:05
Anihilacja zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Lena to była żołnierka, obecnie pracująca jako biolog. Gdy jej mąż znika w niewyjaśnionych okolicznościach, kobieta zgłasza się na misję badawczą do Strefy X. Jest to znajdujący się na wybrzeżu USA tajemniczy obszar, który nieprzerwanie się zwiększa. Razem z czterema innymi badaczkami Lena wkracza w piękny, a zarazem niebezpieczny świat.

Anihilacja zapowiada się jako wizualne cudeńko.

Patrząc na zwiastun, trzeba przyznać, że spece od efektów specjalnych dobrze się spisali. W Strefie X nie brakuje niesamowitych widoków rodem z klasyków science-fiction. Zobaczymy kilka zmutowanych zwierząt, z których nie wszystkie są pokojowo nastawione do ludzi. Kolejnym zagrożeniem jest sama obecność na tym obszarze, który zdaje się zatruwać umysły badaczek.

Co ciekawe, obraz wchodzi do kin już jutro, ale w multipleksach zobaczą go wyłącznie mieszkańcy Ameryki Północnej i Chin. Dystrybucją w reszcie świata, w tym także w Polsce, zajmie się Netflix, który wykupił prawa do filmu od Paramount Pictures.  To już drugi przypadek, gdy serwis streamingowy dochodzi do porozumienia z tym przedsiębiorstwem. Kilkanaście dni temu w ofercie giganta VOD pojawił się zakupiony od Paramount Paradoks Cloverfield.

Kogo zobaczymy w filmie?

REKLAMA

W głównej roli wystąpi laureatka Oscara, Natalie Portman. W badaczki wcielą się: Jennifer Jason Leigh (Nienawistna ósemka), Tessa Thompson (Thor: Ragnarok) i Gina Rodriguez (Jane the Virgin). Męża Leny zagra Oscar Isaac, znany przede wszystkim jako Poe Dameron z Gwiezdnych wojen. Dla aktora była to druga okazja do współpracy z Alexem Garlandem, reżyserem Anihilacji. Wcześniej panowie spotkali się na planie uznanej przez krytyków Ex Machiny. Twórca przygotował także scenariusz, o książkową trylogię Southern Reach autorstwa Jeffa VanderMeera.

Anihilacja trafi do katalogu Netfliksa 12 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA