REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Nie będzie 3. sezonu "Another Life". Netflix kasuje serial science fiction

Netflix kasuje "Another Life". Sądząc po zakończeniu 2. sezonu, twórcy serialu science fiction mieli chrapkę, aby kontynuować swoją opowieść. Jak się jednak okazuje, streamingowy gigant nie da im takiej możliwości. Smutną wiadomość przekazała w swoich mediach społecznościowych gwiazda produkcji, a scenarzysta podziękował za "kosmiczną przygodę życia".

22.02.2022
8:58
another life netflix skasowany 3 sezon
REKLAMA

Nie będzie 3. sezonu "Another Life". Netflix kasuje serial science fiction po zaledwie dwóch odsłonach. Tym samym nie dowiemy się, jak dalej potoczyły się losy astronautki Niko i jej załogi, z którą w 2019 roku użytkownicy platformy wyruszyli w kosmiczną podróż w poszukiwaniu obcej cywilizacji. Informacja ta z pewnością zasmuci fanów produkcji. Problem w tym, że nie ma ich zbyt wielu.

Jak wynika z oficjalnych danych Netfliksa ze strony TOP10.Netflix, między 18 a 24 października (jedyny tydzień, kiedy serial trafił do globalnego zestawienia serwisu) 2. sezon "Another Life" oglądano przez niecałe 16 mln godzin. Nie jest to zbyt powalającym wynikiem, a weźmy też pod uwagę, że już po pierwszej odsłonie produkcji krytycy nie pozostawiali na niej suchej nitki. Decyzja o jej skasowaniu wydawała się więc jedynie kwestią czasu.

REKLAMA

Another Life - Netflix kasuje serial sci-fi po 2. sezonach

Informację o skaskowaniu "Another Life" po zaledwie 2. sezonach przekazała gwiazda serialu Katee Sackhoff. To ona w swoich mediach społecznościowych podziękowała widzom i każdej osobie zaangażowanej w produkcję serialu, wyrażając jednocześnie żal, że ta przygoda dobiegła już końca.

Chciałabym podziękować każdemu, kto oglądał i wspierał "Another Life" na Netfliksie. Dziękuję naszej ekipie i obsadzie za ciągłą gotowość do ciężkiej pracy. Chciałabym, żebyśmy zrobili więcej sezonów, ale nie ma już takiej możliwości. Do zobaczenia na kolejnej przygodzie. Kocham, Niko

- czytamy na Twitterze aktorki.

W odpowiedzi na opublikowany tweet odezwał się scenarzysta "Another Life" Romeo Candido. Postanowił on bowiem podziękować aktorce za możliwość spełnienia zawodowych marzeń i samemu twórcy Aaronowi Martinowi za zaproszenie do udziału w tym projekcie:

Dziękuje za możliwość spełnienia marzenia scenarzystów i pomoc w uwierzeniu, że mogę to zrobić. Wyrazy miłości do Aarona Martina za zabranie mnie w kosmiczną podróż życia! Salvare na zawsze.

REKLAMA
Another Life - Netflix

Po zakończeniu 2. sezonu wiemy na pewno, że twórcy mieli nadzieję, że będą mogli kontynuować swoją opowieść. Netflix im jednak na to nie pozwoli. Co prawda sama platforma jeszcze oficjalnie nie potwierdziła tej informacji, ale przywołane tweety nie pozostawiają wątpliwości: fani nie zobaczą trzeciej odsłony "Another Life".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA