REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Niespodzianka dla fanów "Diuny". Anya Taylor-Joy w obsadzie 2. części

Od kilku miesięcy chodziły plotki, że Anya Taylor -Joy pojawi się w obsadzie 2. części "Diuny". Teraz okazuje się, ze były prawdziwe. Aktorka zagra główną postać serii, choć na razie nie wiadomo, o kogo chodzi. Anya pojawiła się na londyńskiej premierze filmu Denisa Villeneuve'a.

16.02.2024
12:38
Anya Taylor-Joy Diuna 2
REKLAMA

Gwiazdorska obsada "Diuny 2" wzbogaciła się o kolejne, bardzo dobrze znane nazwisko w postaci Anyi Taylor - oy. Krążące od kilku miesiącach plotki znalazły swoje potwierdzenie, tym bardziej że gwiazda pojawiła się na premierze filmu Denisa Villeneuve'a w Londynie.

REKLAMA

Więcej o filmie "Diuna" czytaj w Spider's Web:

Niespodzianka! Anya Taylor-Joy dołączyła do obsady "Diuny".

Choć wiadomo, że zagrała główną postać serii, na razie nie zdradzono, o kogo dokładnie chodzi. Informację o tym, że Taylor-Joy zagrała w "Diunie 2" potwierdził również serwis Variety, zdradzając, że aktorka zadawała szyku na czerwonym dywanie na londyńskiej premierze Leicester Square. Sama zainteresowana w rozmowach z mediami zdradziła, że nie może za dużo powiedzieć o swojej roli. Zachęciła do obejrzenia filmu. Ja już go widziałam. Prawdopodobnie jest to najlepszy film, jaki zobaczyłam w swoim życiu. Denis pozamiatał - mówiła podekscytowana gwiazda.

Diuna 2 zwiastun

"Diuna 2". Kiedy premiera filmu?

W drugiej części "Diuny" widzimy kontynuację mitycznej podróży Paula Atrydy, jednocząc się z Chani oraz Fremenami. Wspólnie mają stanąć do walki z tymi, którzy zniszczyli rodziną bohatera. Paul bęedzie musiał dokonać trudnych wyborów. W obsadzie "Diuny" 2 poza Anyą pojawią się też m.in. Austin Butler, Florence Pugh, Léa Seydoux, Souheila Yacoub i Christopher Walken. Z pierwszej części powracają Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Dave Bautista, Stellan Skarsgård, Charlotte Rampling i Javier Bardem. Premiera filmu zaplanowana jest na 15 marca 2024 r.

REKLAMA

Na londyńskiej premierze filmu fani ustawiali się w kolejce na wiele godzin przed seansem w nadziei na zdjęcie lub autograf od swoich ulubieńców. Jak możemy przeczytać na Variety, Chalamet oraz Zendaya dostali największe okrzyki od tłumu fanów. Również Any Taylor-Joy została bardzo entuzjastycznie powitana na czerwonym dywanie.

Jeśli zaś chodzi o samą Taylor-Joy 2024 r. zapowiadany był jako bardzo owocny czas dla aktorki, biorąc pod uwagę jej główną rolę w wyczekiwanym filmie akcji Warner Bros. "Furiosa: Saga Mad Max", która trafi do kin 24 maja. Pierwszy zwiastun filmu zaprezentowano jesienią ubiegłego roku na CCXP, największym brazylijskim Comic-Conie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA