REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Snyder + Netflix = Wielka Miłość. Zobacz zwiastun prequela „Armii umarłych”

Zack Snyder nie może narzekać na nudę i brak zajęć w ostatnich miesiącach. Niedługo po premierze „Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera” wypuścił swój nowy film o zombie „Armia umarłych”, a zaledwie kilka miesięcy później zadebiutuje jego kolejny projekt. Będzie nią prequel „Armia złodziei”.

26.07.2021
9:57
armia złodziei netflix film zwiastun zack snyder
REKLAMA

Amerykański reżyser Zack Snyder ma swoich zadeklarowanych fanów i przeciwników. Dlatego właściwie każdy jego film wywołuje sprzeczne reakcje widzów i w przypadku jego ostatnich tytułów było podobnie. Nasz recenzent podszedł jednak do produkcji „Armia umarłych” z dużą sympatią, bo opowiadała o czymś tak szalonym jak napad na kasyno w samym środku apokalipsy zombie. Przy takiej dawce absurdalnej fabuły i odjazdowej akcji po prostu nie sposób było się nudzić. Z podobnego założenia wyszedł zresztą Netflix, który jeszcze przed premierą „Armii umarłych” zapowiedział powstanie prequela.

REKLAMA

„Armia złodziei” rozgrywa się sześć lat przed wydarzeniami znanymi z 1. części serii. Epidemia zombie znajduje się jeszcze w początkowej fazie i cywilizowanemu światu wydaje się, że będzie w stanie ją kontrolować. Chaos w Stanach Zjednoczonych powoli robi się jednak coraz większy, a z zamieszania postanawia skorzystać tajemnicza kobieta o imieniu Gwendoline. Zwraca się ona do niemieckiego łamacza sejfów i proponuje mu udział w skoku stulecia, który na zawsze odmieni jego życie. Ludwig Dieter szybko wyraża zgodę i dołącza do dwóch zatrudnionych wcześniej i poszukiwanych przez Interpol ekspertów.

„Armia złodziei” obiecuje dużą dawkę akcji i humoru posypaną szczyptą horroru o żywych trupach.

Co ciekawe, według zapowiedzi w prequelu „Armii umarłych” ma się też pojawić silny wątek romantyczny, czego widzowie raczej nie kojarzą z tytułów Snydera. W tym miejscu warto natomiast zaznaczyć, że Amerykanin i jego żona pełnią przy tym projekcie role producentów wykonawczych. Za stołkiem reżysera de facto siedział zaś Matthias Schweighofer, który zagra też Dietera. Oprócz niego w obsadzie znaleźli się także m.in. znana z „Gry o tron” Nathalie Emmanuel, Guz Khan, Stuart Martin, Jonathana Cohen i Peter Simonischek.

REKLAMA

Prequel filmu „Armia umarłych” zadebiutuje jeszcze w tym roku na platformie Netflix.

* Autorem zdjęcia głównego jest Stanislav Honzik/Netflix © 2021.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA