REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

El_destructo_86, czyli kariera Armie Hammera wisi na włosku. Wyciekły kontrowersyjne posty z prywatnego konta aktora na Instagramie

Choć brzmi to póki co jak atak hakerski, to jednak nie można wykluczyć, że sprawa jest prawdziwa, a sam Armie Hammer potrzebuje właśnie solidnej agencji PR-owej. Po podejrzeniach o kanibalizm wyciekły właśnie posty z domniemanego prywatnego konta aktora w serwisie Instagram. Nie jest dobrze.

16.01.2021
15:14
Armie Hammer - kadr z filmu Kryptonim UNCLE
REKLAMA
REKLAMA

Czarne chmury nad Armie Hammerem zaczęły się zbierać kilka dni temu, gdy do sieci trafiły screenshoty rozmów, które aktor miał prowadzić z kobietami online. Pojawiały się w nich opisy dość brutalnych i kontrowersyjnych fantazji seksualnych Hammera ocierających się o kanibalizm. Na zrzutach ekranu z wiadomości można przeczytać m.in., że Hammer przyznaje się do bycia kanibalem. Miał pisać np. „Potrzebuję twojej krwi, pragnę jej”, albo „Co gdybym chciał odciąć jeden z twoich palców u nóg i trzymać go zawsze przy sobie w kieszeni, tak bym posiadał kawałek ciebie na zawsze”.

Teraz sprawa wchodzi na jeszcze wyższe obroty, gdyż wyciekły wpisy Hammera z jego domniemanego tajnego i prywatnego konta na Instagramie, gdzie korzysta z nicka El_destructo_86.

Można tam znaleźć m.in. zdjęcie wskazujące na to, że aktor musi wykonywać testy na obecność narkotyków przed spotkaniem ze swoimi dziećmi oraz byłą żoną. Dodatkową stwierdzając: „Rozwód jest taki fajny. Nie tak fajny jak narkotyki... Ale co jest?”

Post z prywatnego konta Armie Hammera class="wp-image-484678"
Źródło: Instagram

W innym poście napisał, że „niektóre dni wymagają drinka. Inne ich żądają”. Na jednym ze zdjęć sugeruje, że odwiedzając dzieci przebywające obecnie na Kajmanach, odwiedza też swoją „kochankę” w tamtejszym hotelu, pokazując tym samym zdjęcie kuso obranej kobiety na łóżku.

Jest źle, sam Hammer odżegnuje się od tego całego zamieszania. Choć nie można wykluczyć ataku hakerskiego, to póki co, dowody przeciwko aktorowi są dobitnie pogrążające.

REKLAMA
Armie Hammer - post z serwisu Instagram class="wp-image-484675"
Źródło: Instagram

Nawet jeśli po czasie aktor udowodni swoją niewinność i to, że został wrobiony, to jego wizerunek już na stałe został nadszarpnięty. Zobaczymy jak dalej się ta sytuacja będzie rozwijać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA