REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Jennifer Lopez kontra AI w zwiastunie nowego thrillera sci-fi od Netfliksa. Kiedy premiera?

W sieci pojawił się zwiastun filmu Netfliksa z Jennifer Lopez w roli głównej. Będzie to coś dla fanów nie tylko samej aktorki, ale również technologii i futurystycznej otoczki. Kiedy premiera?

13.03.2024
15:10
zwiastun atlas jennifer lopez netflix kiedy premiera
REKLAMA

W maju minionego roku do serwisu Netflix wpadł film "Matka". Jennifer Lopez wcieliła się w nim w niebezpieczną zabójczynię, która po służbie w Afganistanie wpada w tarapaty. Kobieta, ścigana przez niebezpiecznych gangsterów, oddaje swoje dziecko rodzinie zastępczej, a sama zaszywa się w lesie. Z biegiem czasu bohaterka wychodzi z ukrycia, by stawić czoło swoim wrogom, a przy tym chronić swoją nastoletnią już córkę. Tym razem aktorka wystąpi w zupełnie innej kreacji, a rąbka tajemnicy uchylił zwiastun produkcji Netfliksa, który właśnie zadebiutował w sieci.

REKLAMA

Atlas: zwiastun filmu Netfliksa. Kiedy premiera?

Bohaterką filmu "Atlas", osadzonego w zaawansowanym technologicznie świecie, jest tytułowa Atlas Shepherd, w którą wcieliła się Jennifer Lopez. Kobieta jest błyskotliwą analityczką danych, która nie ufa jednak sztucznej inteligencji. Atlas przyłącza się do misji mającej na celu schwytanie robota-renegata, z którym łączy ją tajemnicza przeszłość. Kiedy jednak plan nie do końca idzie po jej myśli, jedyną nadzieją na ocalenie ludzkości przed AI jest zaufanie sztucznej inteligencji.

Za scenariusz produkcji odpowiedzialni są Leo Sardariana i Arona Eli Coleite, a za kamerą produkcji stanął Brad Peyton, reżyser "San Andreas" i "Rampage: Dzika furia". W obsadzie prócz Jennifer Lopez znaleźli się także Simu Liu ("Kim's Convenience", "Barbie"), Sterling K. Brown ("Tacy jesteśmy", "Amerykańska fikcja"), Gregory J. Cohan ("Lakers: Dynastia zwycięzców"), Abraham Popoola ("Gwiezdne wojny: Andor"), Lana Parrilla ("Prawnik z Lincolna", "Dawno, dawno temu"), Mark Strong ("Zabójcze wesele", "Kingsman: Tajne służby"). 

Premiera filmu "Atlas" z Jennifer Lopez 24 maja na platformie Netflix.

Netflix: zwiastun filmu "Atlas"
REKLAMA

O produkcjach Netfliksa przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA