REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowe plakaty do filmu Avengers: Wojna bez granic. Brakuje kilku znanych postaci

Już za kilka tygodni do kin trafi film Avengers: Wojna bez granic. W sieci udostępniono właśnie kilkanaście nowych plakatów reklamowych.

07.03.2018
19:42
Nowe plakaty filmu Avengers: Wojna bez granic. Brakuje kilku postaci
REKLAMA
REKLAMA

Zaledwie kilka dni temu ogłoszono, że premiera nowych Avengers zostaje przesunięta o tydzień wcześniej. Trudno pewnie znaleźć fanów MCU, którym ta decyzja by się nie spodobała. Teraz Marvel robi kolejny ukłon w stronę sympatyków uniwersum i udostępnia nowe plakaty promujące film.

W sieci ukazała się grafika zawierająca 18 nowych posterów reklamujących film Avengers: Wojna bez granic.

Wszystkie materiały zostały przygotowane według jednego wzoru, a ich siła tkwi w prostocie. W oczy rzuca się brak takich postaci jak Hawkeye czy Ant-Man. Tej dwójki na próżno także szukać w zwiastunach filmu. Najprawdopodobniej więc nie zobaczymy ich w Wojnie bez granic. Wiadomo jednak, że Scott Land powróci w filmie Ant-Man and the Wasp, który swoją premierę będzie miał 3 sierpnia tego roku.

Avengers: Wojna bez granic plakaty class="wp-image-140440"

Z kolei w sieci sklepów Toys R Us dostępne będą nowe figurki bohaterów, m. in. Kapitana Ameryki. Po wydarzeniach z Wojny bohaterów Steve Rogers, który sprzeciwiał się Ustawie z Sokowii, zniknął z radarów. Według dotychczasowych informacji i przypuszczeń razem z Buckym Barnesem zaszył się w Wakandzie, gdzie schronienia udzielił im król T’Challa, znany również jako Czarna Pantera.

Według opisu zabawki Kapitan Ameryka w tym czasie działał w ukryciu, wykonując jedną tajną misję za drugą.

Fani komiksów wiedzą, że po wprowadzeniu nowych międzynarodowych przepisów i upadku organizacji H.A.M.M.E.R., która zastąpiła S.H.I.E.L.D., bohater nie porzucił dotychczasowej działalności. Jako że nie mógł liczyć na pomoc Avengers, współpracował z grupą o nazwie Secret Avengers. Skoro opis figurki wskazuje na to, że Rogers pozostał aktywny po delegalizacji zespołu superbohaterów, to prawdopodobne jest, że wątek Secret Avengers pojawi się w najnowszym filmie Marvela.

REKLAMA

Wiadomo za to, że u boku superbohaterów walczyć będzie Dora Milaje. W udostępnionym przez Total Film zdjęciu widać wojowniczki ze straży T’Challi stojące obok Czarnej Wdowy czy Kapitana Ameryki.

Avengers: Wojna bez granic trafią do kin 27 kwietnia 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA