REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Chcesz mieć prawdziwego Baby Yodę na własność? The Child wielkości jak w „The Mandalorian” już w sprzedaży

Serial „The Mandalorian” zasłynął w świadomości szerokiego grona odbiorców uroczą postacią The Child. Dziecięcy przedstawiciel rasy znanej z „Gwiezdnych wojen” (znany powszechnie jako Baby Yoda) podbił serca internautów na całym świecie. Można już kupić oryginalną replikę bohatera.

30.01.2020
12:55
baby yoda replika
REKLAMA
REKLAMA

Baby Yoda to prawdziwy kulturowy fenomen. Można śmiało przyjąć założenie, że bohatera poznało i zakochało się w nim bez porównania więcej osób niż było widzów „The Mandalorian”. Nie mam przez to na myśli, że serial Disney+ nie odniósł sukcesu (zajął wysokie miejsce w rankingu najlepiej ocenianych produkcji zeszłego roku). Siła przebicia The Child była jednak bez porównania większa.

Fani zareagowali bowiem na niego tak mocno, że przyczyn takiego stanu rzeczy szukali nawet specjaliści od psychologii ewolucyjnej. Baby Yoda stał się gwiazdą internetu. Można było nawet odnieść wrażenie, że Disney sam nie docenił potencjału swojej postaci. Wszelkiego rodzaju zabawki i pluszaki wzorowane na tej postaci nie były bowiem dostępne jeszcze na długo po premierze. Wielu kupujących wciąż czeka na zamówione przez siebie w przedsprzedaży produkty.

Fanów bohatera na pewno ucieszy nowa oferta od Sideshow Collectibles. Baby Yoda jest tam dostępny w formie oryginalnej repliki (w skali 1:1).

baby yoda replika class="wp-image-370581"

Prawda, że jak żywy (choć może słuszniej byłoby powiedzieć „jak w serialu”)? Podobieństwo bierze się z faktu, że replika została zrobiona we współpracy z specjalizującą się w tworzeniu praktycznych efektów specjalnych firmą Legacy Effects. Figurka mierzy niecałe 42 cm wysokości. 33 cm szerokości i niecałe 23 cm wszerz. Została wykonana z plastiku, żywicy i tkaniny.

REKLAMA

Taki Baby Yoda jest do nabycia za 350 dol. Obecnie trwa pre-order, a wysyłka została zaplanowana na czas od sierpnia do października 2020 roku. Na możliwość spotkania twarzą w twarz z Dzieckiem przyjdzie więc jeszcze trochę poczekać. Można się jednak spodziewać, że nie zniechęci to w żaden sposób największych wielbicieli Baby Yody. Produkt do kupienia znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA