REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Antoni Królikowski jest jak Leonardo DiCaprio – Patryk Vega chwali aktora przed premierą „Bad Boya”

Patryk Vega niestrudzenie promuje swój najnowszy film „Bad Boy”. Jak to zwykle bywa w przypadku sygnowanych jego nazwiskiem produkcjach i w tym wypadku nie brakuje kontrowersji. Reżyserowi zarzucano już, że odnosi się do słynnej historii Sharksów. Potem twórca miał epizod z policją. A teraz postanowił pochwalić wcielającego się w główną rolę Antoniego Królikowskiego.

03.02.2020
16:55
FOT. Marcin Golen / Kino Świat
REKLAMA
REKLAMA

Patryk Vega potrafi narobić szumu wokół swoich filmów. Chyba każda premiera jego produkcji odbywała się w aurze skandalu. Reżyser lubi bowiem podejmować kontrowersyjne tematy. Podchodzi jednak do nich w dość osobliwy sposób. Niemniej te fabuły przyciągają do kin milionowe publiczności. „Bad Boy” pewnie nie będzie wyjątkiem. Tym bardziej, że atmosfera wokół tytułu jest naprawdę gorąca.

Antoni Królikowski polskim Leonardo DiCaprio?

Tym razem kontrowersyjny reżyser postanowił pochwalić wcielającego się w „Bad Boyu” w główną rolę Antoniego Królikowskiego. Jak czytamy w informacji prasowej, Patryk Vega jest nim zachwycony i porównuje go do Leonardo DiCaprio:

Antek Królikowski to polski Leonardo DiCaprio. Byłem zafascynowany, kiedy oglądałem materiały zakulisowe z DiCaprio i obserwowałem, jak w ciągu kilku sekund wchodzi on w skrajny stan emocjonalny, stając się postacią, którą kreuje na ekranie. Antek też to ma. Posiada niesamowity instynkt, który sprawia, że w sposób totalny wchodzi w postać i gra sceny mając jakąś niesamowitą czujność.

Zdanie Patryka Vegi na temat Antoniego Królikowskiego podzielają inni aktorzy, których zobaczymy w „Bad Boyu”. W sieci pojawiło się bowiem wideo, na którym wypowiadają się o nim Piotr Stramowski i Maciej Stuhr:

Zarówno Stramowski jak i Stuhr nie szczędzą słów zachwytu grą Królikowskiego. Czy rzeczywiście jest tak dobry? Przekonamy się niedługo.

Premiera „Bad Boya” już 21 lutego 2020 roku.

To jednak nie wszystko. Jak się okazuje Patryk Vega jest pod takim wrażeniem Królikowskiego, że zamierza kontynuować współpracę z aktorem przy kolejnych produkcjach:

Już 23 marca wchodzimy na plan kolejnej produkcji, gdzie Antek zagra główną rolę. Myślę, że ten film będzie przełomem w mojej karierze.

REKLAMA

Bardzo więc prawdopodobne, że „Bad Boy” to jeden z wielu filmów Patryka Vegi, jakie niedługo wejdą na nasze ekrany. Nie zapominajmy bowiem, że 26 czerwca do kin trafić ma „Small World”.

W „Small World” Patryk Vega zamierza opowiedzieć o przestępczym procederze handlu dziećmi. A na ekranie zobaczymy m.in. Julię Wieniawę czy Enrique Arce znanego z netfliksowego „Domu z papieru”. Szykuje się naprawdę ciekawa kampania promocyjna.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA