REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Bracia Coen zrobili western à la Tarantino. Ballada o Busterze Scruggsie – zwiastun

Szefowie Netfliksa usłyszeli dużo krytyki na temat produkowanych przez serwis filmów. Ostatnio platforma podjęła współpracę ze słynnymi reżyserami, takimi jak bracia Coen czy Alfonso Cuaron. Nowy film Coenów – Ballada o Busterze Scruggsie - doczekał się pierwszego trailera.

12.09.2018
21:37
bracia coen film
REKLAMA
REKLAMA

Do tej pory to Quentin Tarantino był najlepiej znany ze szkatułkowych fabuł, które opowiadały kilka oddzielnych (choć zbliżonych czasem i miejscem akcji) opowieści. Nowy obraz słynnych braci Coen, tworzony we współpracy z Netfliksem, nawiąże do takich obrazów jak Pulp Fiction czy Kill Bill.

Ballada o Busterze Scruggsie będzie antologią sześciu historii toczących się na amerykańskim Dzikim Zachodzie. Każda z nich będzie stanowić osobną opowieść. Coenowie stworzyli już wcześniej remake Prawdziwego męstwa i To nie jest kraj dla starych ludzi, mają więc doświadczenie z westernową estetyką. Warto jednak pamiętać, że nowy film Coenów miał być początkowo serialem.

Ballada o Busterze Scruggsie – kiedy premiera?

Premierowy zwiastun produkcji przedstawia niektórych bohaterów filmu, a także podróżującego dyliżansem mężczyznę, który podejmie opowieść o kowbojach z Dzikiego Zachodu. Fani produkcji Coenów mogą się spodziewać typowej dla braci-reżyserów mieszanki humoru, szaleństwa i fascynujących bohaterów.

REKLAMA

Tytułową rolę zagra Tim Blake Nelson. W filmie wystąpią także James Franco, Liam Neeson, Tyne Daly, Tom Waits, Brendan Gleeson i Zoe Kazan. W Balladzie o Busterze Scruggsie m.in. poznamy historię skazanego na śmierć kowboja, zobaczymy też niezwykłe popisy tajemniczego impresario.

Ballada o Busterze Scruggsie trafi na platformę Netflix 16 listopada. W planach jest także dystrybucja kinowa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA