REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Kurdej-Szatan dogryza Rozenek? Poszło o "Dzień Dobry TVN"

Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem - Rafałem Szatanem dołączyła do grona prowadzących poranny "Poranny rogal" na antenie Zoom TV. Jak się okazuje, wcześniej aktorka dostała propozycję poprowadzenia "Dzień Dobry TVN", z której zrezygnowała. W najnowszej rozmowie zdradziła, dlaczego, wbijając tym samym dyskretnie szpilę Małgorzacie Rozenek.

27.11.2022
11:53
Barbara Kurdej-Szatan
REKLAMA

Barbara Kurdej-Szatan wróciła do świata mediów i show-biznesu po aferze związanej z wpisem o Straży Granicznej, która bardzo negatywnie odbiła się na jej wizerunku. Była gwiazda "M jak miłość" razem z mężem - Rafałem Szatanem poprowadzi poranny program "Rogal TV" na antenie stacji Zoom TV.

REKLAMA

Kurdej-Szatan odrzuciła propozycję prowadzenia "Dzień Dobry TVN". Dlaczego?

W rozmowie z Pudelkiem zdradziła, że nagrała już kilka odcinków 20-minutowego programu rozrywkowego "Poranny rogal", emitowanego w porannych godzinach. W wywiadzie Kurdej-Szatan przyznała, że kiedyś odrzuciła propozycję prowadzenia "Dzień Dobry TVN". Jako że w tamtym czasie wszędzie jej było pełno, nie chciała zbyt mocno narzucać się widzom swoją obecnością. Stwierdziła, że ludzie mogą być trochę skołowani tym, iż aktorka za dużo rzeczy próbuje na raz. Kurdej-Szatan podkreśliła, że jest przede wszystkim aktorką.

W TVN-kiedyś odmówiłam prowadzenia "Dzień Dobry TVN", dlatego że był taki moment, że ja tak dużo prowadziłam różnych programów, że w pewnym momencie miałam wrażenie, że ludzie nie wiedzą, czy jestem prowadzącą, czy bardziej aktorką. Scenę kocham i kocham grać. Stwierdziłam, że taki program jest do prowadzenie stricte dla dziennikarzy.

powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.
REKLAMA

Barbara Kurdej-Szatan tą wypowiedzią wbiła szpilę Małgorzacie Rozenek?

Wydaje się, że tą wypowiedzią 37-letnia aktorka dyskretnie wbiła szpilę Małgorzacie Rozenek, która od jakiegoś czasu współprowadzi "Dzień Dobry TVN" w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim. Niedawno fani w mediach społecznościowych mocno narzekali na Rozenek, wytykając jej brak dziennikarskiego warsztatu, potrzebnego przecież do prowadzenia śniadaniowego programu. Sama Rozenek zapisała się co prawda do logopedy, jednak dla widzów to zdecydowanie za mało.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA