REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Gwiazdor Batmana i Eternals aresztowany. Komuś za bardzo wkręciło się granie Jokera

Barry Keoghan, którego w ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć w dwóch superbohaterskich filmach ("Eternals" i "Batman"), został aresztowany. Wcielający się w nowego Jokera aktor balował nieco zbyt intensywnie, podpadając służbom porządkowym Dublina.

15.04.2022
21:15
barry keoghan joker aresztowany batman eternals
REKLAMA

Barry Keoghan wcielił się w ostatnim czasie w jednego z "Eternals" w filmie MCU. Z kolei w "Batmanie" pojawił się jako niezidentyfikowany więzień Arkham - nie widzieliśmy go, ale ewidentnie sugerowano nam jego tożsamość. Reżyser Matt Reeves wyciął z filmu dłuższą scenę z więzienia, która pokazała nam znacznie więcej, ujawniając nowy wizerunek Ksiecia Zbrodni - Jokera. Można żartować, że nowa rola nieco za bardzo wkręciła się aktorowi, który za swoje zachowanie został ostatnio aresztowany. W rzeczywistości był to efekt alkoholu - spożytego przez Keoghana w nadmiernych ilościach.

REKLAMA

Barry Keoghan: nowy Joker aresztowany w Dublinie

REKLAMA

Sprawa okazała się, jak to w życiu bywa, dość prozaiczna - aktor upił się, a nocna zabawa nieco wymknęła się spod kontroli. Jego zachowanie zostało ocenione jako zakłócanie porządku, w związku z czym policja musiała zareagować. Zgarnęli go o 6:45 nad ranem, a na posterunku wyznaczyli grzywnę. Niedługo później aktora wypuszczono - nie powinniśmy więc doszukiwać się w pogłoskach na jego temat incydentu na miarę Ezry Millera i kolejnego wizerunkowego ciosu dla Warner Bros. (studio ma ostatnio problem z członkami obsady swoich dużych franczyz).

Po ostatnim aresztowaniu Millera kolejne osoby opowiadały o jego dziwnym, niebezpiecznym zachowaniu. Filmowemu Flashowi postawiono zarzuty zakłócania porządku i nękania, a tuż po tym, jak wyszedł za kaucją, miał zaatakować i okraść parę mieszkającą w hostelu w niewielkim hawajskim miasteczku Hilo. "Rolling Stone" informował o licznych załamaniach nerwowych Millera na planie nowego filmu DC - wszystko wskazuje na to, że potrzebuje pomocy specjalisty, z której powinien jak najszybciej skorzystać.

Barry Keoghan: Joker
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA