REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Ezra Miller znowu w akcji. Aktor został aresztowany za burdę w barze

Jeśli po incydencie w 2020 roku stwierdziliście, że Ezra Miller ma ewidentne problemy z kontrolą gniewu, to... mieliście rację. Teraz aktor został aresztowany za agresywne zachowanie i wywołanie awantury w barze karaoke na Hawajach.

29.03.2022
10:35
ezra miller aresztowany bar flash fantastyczne zwierzęta 3
REKLAMA

Zapewne wielu z was pamięta incydent sprzed dwóch lat, kiedy to kariera Ezry Millera wydawała się poważnie zagrożona. Aktor zaatakował fizycznie fankę przed barem w Rejkjawiku (w sieci pojawiło się zresztą nagranie zdarzenia), a całokształt jego zachowania w tym mieście był - według relacji świadków - godny pożałowania. Wspomniana akcja szybko zaowocowała wezwaniem do bojkotu, a wiele osób przepowiadało mu koniec kariery.

Tak się jednak nie stało - artysta wciąż pozostaje członkiem ekipy dwóch dużych franczyz Warner Bros. (przypominamy, że już w kwietniu zobaczymy go w filmie "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a", a w 2023 roku w tytułowej roli Flasha).

Wygląda na to, że Miller nie wyciągnął żadnych wniosków ze wspomnianej sytuacji i nie postanowił podjąć pracy nad swoim zachowaniem. Najwyraźniej aktor mierzy się z poważnymi problemami na płaszczyźnie kontroli nad gniewem, ponieważ kolejny raz zaatakował gości baru - tym razem na Hawajach.

REKLAMA

Ezra Miller aresztowany. Zaatakował gości baru

REKLAMA

Z oficjalnego oświadczenia policji wynika, że Miller został aresztowany za zakłócanie porządku i nękanie. 29-letni aktor miał wściec się na biorących udział w karaoke klientów baru - najpierw wykrzykiwał nieprzyzwoite słowa, później wyrwał mikrofon z ręki 23-letniej kobiecie, a następnie rzucił się na 32-letniego mężczyznę grającego w rzutki. Nie reagował na wielokrotne prośby właściciela baru o uspokojenie się.

Millerowi postawiono zarzut napaści fizycznej i werbalnej. Aktor został zwolniony za kaucją, a jego przedstawiciele nie odpowiedzieli jeszcze na prośbę zachodnich mediów o komentarz.

Ezra Miller. Fantastyczne zwierzęta 3
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA