REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Batman" z Pattinsonem lada dzień w HBO Max. Serwis zdradza datę premiery

"Batman" Matta Reevesa z Robertem Pattinsonem w tytułowej roli już niedługo pojawi się w ofercie HBO Max. O tym, że ten świetnie przyjęty obraz pojawi się w streamingu w kwietniu, wiedzieliśmy od dawna - teraz jednak otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie daty premiery!

11.04.2022
11:08
batman hbo max kiedy premiera polska filmy kinowe
REKLAMA

Nowy "Batman" zmierza na HBO Max. To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów Mrocznego Rycerza, który doczekał się kolejnej naprawdę udanej filmowej inkarnacji. Obecnie w ofercie serwisu znajdziemy już niemal wszystkie produkcje live action z mścicielem z Gotham (a przy okazji - całą masę animacji). Obejrzymy tam filmy z Michaelem Keatonem ("Batman" i "Powrót Batmana"), Christianem Bale'em (trylogia Christophera Nolana), Valem Kilmerem ("Batman Forever"), George'em Clooneyem ("Batman i Robin") czy Benem Affleckiem (filmy Zacka Snydera) - do kompletu brakuje już tylko Adama Westa. Teraz przyszedł czas na najnowszy hit.

REKLAMA

Batman: premiera w HBO Max już za tydzień

Batman w HBO Max

Najnowszy "Batman" wzbogaci bibliotekę HBO Max już za tydzień - oficjalna zapowiedź zdradza, że trafi tam 18 kwietnia. Oznacza to, że premiera w streamingu odbędzie się zaledwie 45 dni po kinowym debiucie. Jest to efekt nowej polityki Warnera, który zeszłoroczne premiery hybrydowe wymienił na powrót do okna dystrybucyjnego, trwającego teraz właśnie półtora miesiąca. Podobną decyzję podjął m.in. Disney. Pandemia znacznie skróciła czas oczekiwania na możliwość legalnego obejrzenia nowego filmu w domowym zaciszu.

Hity kinowe w HBO Max. Co jeszcze pojawi się w tym roku?

REKLAMA

To oczywiście tylko jedna z wielu dużych premier kinowych hitów, które w 2022 roku wylądują w bibliotece HBO Max. Nie znamy jeszcze dokładnych dat premier większości z nich - musimy pamiętać, że wspomniane 45 dni może ulec lekkim modyfikacjom w przypadku innych filmów. Pewność uzyskamy dopiero w chwili oficjalnego ogłoszenia daty przez przedstawicieli serwisu).

W 2022 roku na HBO Max trafią m.in. te wyczekiwane hity kinowe:

  • Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a (już w maju)
  • Elvis (premiera kinowa: 24 czerwca)
  • DC liga Super-Pets (premiera kinowa: 29 lipca)
  • Don't Worry Darling (premiera kinowa: 23 września)
  • Black Adam (premiera kinowa: 21 października)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA