REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Przyjaciel Gargamela zabrał głos. Bartek Sitek zrywa z nim współpracę

To koniec "Dwóch Typów Podcast". Głos w sprawie Gargamela zabrał jego przyjaciel Bartek Sitek (znany z kanału Generator Frajdy), który zapowiedział, że kończy współpracę z youtuberem. Jego oświadczenie pojawiło się na portalu X po tym, gdy była dziewczyna Jakuba Chuptysia opublikowała nagrania, z których wynika, że twórca internetowy stosował wobec niej przemoc werbalną i fizyczną.

26.09.2023
14:16
Przyjaciel Gargamela zabrał głos. Bartek Sitek zrywa z nim współpracę
REKLAMA

Sprawa Jakuba Chuptysia, w internecie znanego jako Gargamel, nabiera tempa, a do dyskusji włączają się kolejne internetowe osobistości. Burza w internecie rozpętała się po tym, gdy Laura Klaus, była dziewczyna Gargamela, opublikowała na TikToku filmik, w którym wyznała, że chłopak znęcał się nad nią werbalnie i fizycznie. Laura poparła swoje słowa dowodami w postaci nagrań audio oraz screenshotów toksycznych rozmów z Messengera. Szokujące wyznanie dziewczyny doczekało się wielu komentarzy. Teraz głos w sprawie zabrał Bartek Sitek, przyjaciel Gargamela.

REKLAMA
@lauraklaus

nie bójmy się mówić głośno o przemocowych zachowaniach. jeśli jesteś lub byłaś/eś ofiarą agresji nie wstydź się - lepiej mówić o tym późno niż wcale. fakebody

♬ original sound - laura

Bartek Sitek opublikował oświadczenie w sprawie Gargamela. Youtuber zrywa z nim współpracę

Bartek Sitek to twórca na kanale Generator Frajdy, który zebrał niemal 300 tys. subskrypcji. Ostatni film został tam opublikowany 4 lata temu, jednak Bartek nie zakończył swojej działalności internetowej - od 2018 roku współpracował z Gargamelem, nagrywając podcasty na kanał "Dwóch Typów Podcast", a rok wcześniej youtuberzy rozpoczęli wspólne prowadzenie transmisji na żywo na kanale "Jacex Dowóz Wideo".

Wygląda na to, że to koniec nie tylko współpracy, ale i przyjaźni. Bartek opublikował na portalu X oświadczenie, w którym potępił zachowanie Gargamela wobec swojej byłej dziewczyny, twierdząc, że nie wiedział, co tak naprawdę dzieje się między parą:

Laura pojawiła się najpierw jako przyjaciółka, a potem dziewczyna Kuby. Wiedziałem o niej niedużo, w tym okresie nie rozmawialiśmy zbyt wiele o niczym, poza pracą, zdystansowaliśmy się. Gdy dowiedziałem się o różnicy wieku, zaniepokoiłem się. Kuba zapewniał, że ich relacje mają się świetnie, że są dla siebie oparciem, a ja mu wierzyłem. Gdy się rozstali, zapewnił mnie, że rozstają się w zgodzie, w zrozumieniu. Ufałem, że Laura również opuściła związek szczęśliwa. Potem poszedł na odwyk, na którym go wspierałem. Wiedząc, że to wszystko było kłamstwem, a ja uciszyłem słuszne obawy, chcę się zapaść pod ziemię

- napisał na portalu X.

Oprócz tego, że Bartek okazał byłej dziewczynie Gargamela pełne wsparcie, dodał, że tym samym kończy się ich współpraca:

Kończę "Dwóch Typów Podcast" i zawieszam Jacex. Znikam, żeby wszystko dobrze przemyśleć

- podsumował.
Oświadczenie Bartka Sitka na portalu X
REKLAMA

Temat Gargamela poruszaliśmy także w innych artykułach w serwisie Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA